Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

443 miejsce

Mikrorata.pl rozszerza ofertę szybkich pożyczek online

Mikrorata.pl, platforma udzielająca pożyczek pozabankowych przez internet, wprowadziła do swojej oferty możliwość wzięcia pożyczki nawet do 10 tys. złotych.

 / Fot. Mikrorata.plPożyczkę internetową w wyższej kwocie będzie można uzyskać na tych samych zasadach, jak dotychczas miało to miejsce w przypadku niższych sum. Wniosek wypełniamy online, a spłatę wygodnie można rozłożyć na maksymalnie 24 wygodne raty.

Zamieszczony we wniosku kalkulator pozwala samodzielnie wyliczyć pełną należność. Pożyczkobiorca od razu uzyskuje zatem informacje o wszystkich kosztach i z łatwością może ocenić swoje możliwości spłaty.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które szybko i bez zbędnych formalności chcą uzyskać gotówkę. Zwykle związane jest to z nagłymi wydatkami, które przekraczają możliwości domowego budżetu. Zdajemy sobie sprawę, że często te niespodziewane sytuacje wiążą się z zapotrzebowaniem na wyższe kwoty, dlatego też wprowadziliśmy możliwość zwiększenia limitu pożyczki nawet do 10 tys. złotych – wyjaśnia Jan Wolf, ekspert Mikrorata.pl.

Więcej informacji na temat pożyczek można znaleźć na stronie: www.mikrorata.pl

***

Mikrorata.pl to platforma umożliwiająca uzyskiwanie krótkoterminowych pożyczek online na przejrzystych zasadach. Łączy ze sobą korzyści oferty bankowej i dostępnych powszechnie szybkich pożyczek. Formalności ograniczone są do minimum: wystarczy dowód, konto osobiste oraz numer telefonu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.