Facebook Google+ Twitter

Mila już wkrótce dołączy do ŁKS?

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-02-05 12:14

Piłkarze ŁKS dotarli wczoraj do miejscowości Lara w Turcji, gdzie przez dziesięć dni będą trenować oraz rozgrywać mecze sparingowe.

Jak zapowiadają działacze, w środę, a najpóźniej w czwartek do ełkaesiaków ma dołączyć były reprezentant Polski Sebastian Mila.

Ponoć do załatwianie zostały już tylko drobne formalności między ŁKS a obecnym klubem Mili - Valerengi Oslo. Widać, że łódzcy działacze chcą na siłę wzmocnić drużynę, ale należy się zastanowić, czy wiedzą, co robią. Były reprezentant Polski już dawno nie prezentuje formy, którą imponował za czasów, gdy występował w Groclinie. Otwarte zatem pozostaje pytanie, czy będzie wzmocnieniem ełkaesiaków. Wypada jednak liczyć, że tak.

Wczorajszy dzień był niezwykle wyczerpujący dla piłkarzy. I w tym wypadku nie chodziło o treningi, a męczące podróże.

Łodzianie kilka minut po godzinie szóstej ruszyli autokarem do Berlina. Ze stolicy Niemiec 28-osobowa grupa (w tym 21 zawodników) wyleciała samolotem o godzinie 16.30, a do Turcji dotarła kilka minut po godz. 21.

Ełkaesiacy wylądowali na lotnisku w Stambule. Do swojej miejscowości Lara, gdzie zamieszkali w hotelu Titanic, dotarli tuż przed północą. Dziś jednak piłkarze ŁKS nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Szkoleniowcy są bezlitośni i mają w planach dwa treningi.

W trakcie zgrupowania łodzianie mają zaplanowane cztery sparingi: ze Slovanem Liberec (w czwartek), dzień później z reprezentacją U-21 Słowacji, z MSK Żylina (10 lutego) oraz 12 lub 13 lutego z OFK Belgrad albo Dynamem Belgrad.

Przypomnijmy, że w gronie wybrańców trenera Mirosława Jabłońskiego znaleźli się: Ensar Arifović, Marcin Adamski, Andreson Ribas, Adam Cieśliński, Georgas Freidgeimas, Jose Paulo, Jovino, Marcin Klatt, Tomasz Kłos, Rafał Kujawa, Piotr Leciejewski, Zdzisław Leszczyński, Robert Łakomy, Łukasz Madej, Arkadiusz Mysona, Mieczysław Sikora, Robert Szczot, Ivan Udarević, Adrian Woźniczka, Bogusław Wyparło i Konstantyn Machnowski.

W hotelu są jeszcze dwa wolne miejsca i działacze ŁKS są przekonani, że wkrótce skorzystają z nich nowi zawodnicy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.