Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

796 miejsce

Mila wdraża nowy koncept sklepu w Płocku!

Sieć Mila otwiera kolejny sklep w nowym formacie. Zmodernizowana placówka handlowa market-Detal z logo Mila, zostanie zlokalizowana w Płocku przy ulicy Wyszogrodzkiej 163.

W sklepie w Płocku zostanie wprowadzone stoisko piekarniczo-cukiernicze. Klienci będą mogli tam kupić pieczywo wypiekane na miejscu ze świeżego, niemrożonego ciasta, pieczywo regionalne, ciasta i inne wyroby cukiernicze. Słodkie „luzy”, ciasta oraz cukierki, zostaną umieszczone w specjalnie zaprojektowanym do tego regale w którym prezentować się będą nadzwyczaj smakowicie. Zostanie również odmienione stoisko alkoholowe, które stało się w 100% samoobsługowe - klient samodzielnie będzie mógł sięgnąć po produkty, które chce zakupić. Odnowiona zostanie również lada z mięsem i wędlinami oraz stoiska kasowe.
22 września br., w Płocku przy ulicy Wyszogrodzkiej 163 zostanie otworzona kolejna placówka handlowa w nowym formacie. Z okazji ponownego otwarcia odmienionego sklepu, zostaną przygotowane specjalne działania marketingowe m.in.: promocja odnowionego sklepu z wykorzystaniem kampanii automobilowej, ulotki, a także liczne degustacje przygotowywane z produktów, które sprzedawane są w sieci. Klienci będą mogli przekonać się o wyjątkowej świeżości i wyśmienitym smaku m.in. pieczywa, warzyw oraz wędlin. Specjalnie w tym dniu dla najmłodszych przed sklepem powstanie placu zabaw oraz będzie można wziąć udział w warsztatach, takich jak np. przygotowywanie świeczek zapachowych czy mydełek oraz skorzystać z malowania twarzy. Ponadto dla klientów zorganizowany zostanie poczęstunek w formie hot-dogów oraz grillowanych kiełbasek na zewnątrz sklepu, który z pewnością ucieszy nie tylko najmłodszych klientów Mila.
Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem. Charakteryzuje nas miła obsługa oraz wyjątkowe promocje. Głównym celem strategii asortymentowej jest realizacja wszystkich potrzeb klienta w codziennych zakupach, tak aby znalazł wszystko to, czego potrzebuje w jednym miejscu. W sieci Mila, dostępnych jest 6000 artykułów, z których gro, to oferta artykułów świeżych.
Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl.


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.