Facebook Google+ Twitter

Mila zostaje w Śląsku! Przekonała go narzeczona i kibice

Sebastian Mila odmówił gry na Ukrainie i w Turcji. Piłkarz przedłużył kontrakt ze Śląskiem do czerwca 2013, tym samym podjął decyzję o pozostaniu w Polsce.

Herb Śląska Wrocław / Fot. Śląsk WrocławNa początku tygodnia popularny "Roger" otrzymał propozycję transferu do Metalista Charków, mówiło się też że Mila może odejść do jednego z klubów tureckich, który był gotowy zapłacić prawie 3 mln. złotych odstępnego. Jednak nic z tego, zawodnik odmówił gry w zagranicznych klubach i zdecydował, że chce kontynuować swoją grę w Śląsku Wrocław.

- "Przyznaję, że w ostatnich dniach otrzymałem konkretną ofertę transferową z zagranicy. Tamten klub był tak bardzo zdeterminowany, by mnie ściągnąć, że jeszcze dzisiaj rano zaproponował nowe, lepsze warunki finansowe. Być może taka okazja już się nie powtórzy, jednak pieniądze to nie wszystko. Dobrze czuję się we Wrocławiu i w Śląsku. Widzę, że konsekwentnie budowana jest tutaj drużyna, która ma walczyć o najwyższe cele. Mam swoje ambicje, a jedną z nich jest zagranie z WKS-em w europejskich pucharach" - powiedział podczas konferencji Sebastian Mila.

Na decyzję o pozostaniu "Milowego" we Wrocławiu ogromny wpływ miała także narzeczona piłkarza - Ula oraz kibice.

Źródło: slaskwroclaw.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.