Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25436 miejsce

Milady Pank. Koncert jubileuszowy Lady Pank symfonicznie

30 lat minęło jak jeden dzień. Redakcja Artystyczna "Live Concert" zorganizowała urodziny zespołu Lady Pank. Przyjęcie odbyło się 30 marca w katowickim "Spodku".

Zrobione telefonem Nokia N97 / Fot. Arkadiusz GębkaNastrojeni i wystrojeni filharmonicy z Gdańska, świetna świetlna oprawa, solenizanci i goście. Grubo ponad 3 tys. osób przybyło, żeby złożyć życzenia niegdysiejszej małej Lady Pank.

Nietanie bilety (od 110 do 200 zł), zimno i wietrznie, Panasewicz śpiewa na wstępie "Nie wierz nigdy kobiecie", Lady Pank to już milady, "Trójka" ma Abrahama, dookoła kryzys i emerytalne referendum.

A mimo to - urodziny się udały! Wojtek Zamorski witając urodzinowych gości i wspominając fakty z historii zespołu i "Spodka" poprosił w imieniu zespołu o chwilę zadumy nad tragedią spod Żywca, do której doszło w środę 28 marca.

Zdjęcie "marynary", symfoniczne intro i już. Zagrali. Wszyscy zagrali i wszystko zagrało. Reprezentacja hitów Lady Pank była pełna, brzmienie i satysfakcja słuchaczy także.

Oczekuję nienachalnie, że Dorota Badowska przewidziała event w postaci DVD pt. "Urodziny Lady Pank". Nowojorski plastyk Janusz Gilewicz mawiał nawiązując do nazwy zespołu i obwieszczenia WPHW w 1983 r.: "Po odejściu od lady reklamacji nie uwzględnia się". Reklamacji nie będzie.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

nina
  • nina
  • 03.04.2012 09:43

bylam na tym koncercie
bylo cuuuuudnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.