Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25019 miejsce

"Milczenie jest złotem"

Aneta Todorczuk-Perchuć i Jan Wieczorkowski w nowej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem". Film w kinach pojawi się latem 2010 roku.

Nowy film "Milczenie jest złotem" / Fot. Justyna BorowieckaBohaterką nowej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" jest Inge (w tej roli Aneta Todorczuk-Perchuć). Pracuje w radiu, biega po mieście i nagrywa szum ulic, drzew, śpiew ptaków, a później wykorzystuje to w tle audycji radiowych i spotów reklamowych. Nieustannie marzy o śpiewaniu.

Poznajemy ją w chwili, gdy dokonuje bolesnego odkrycia - ukochany chłopak ją zdradza. Mogłoby się wydawać, że Inge się załamie, ale pewnego razu podchodzi do niej na ulicy przystojny mężczyzna, całuje ją w usta, wręcza bukiet kwiatów i... znika. Ta niespodziewana sytuacja sprawia, że Inge traci głos. Okazuje się jednak, że struny głosowe ma w porządku, problem tkwi w jej głowie.

Tajemniczym nieznajomym jest Piotr (Jan Wieczorkowski), który jest artystą - grafikiem. Utrzymuje się z rysowania ilustracji w bajkach dla dzieci. Marzy o narysowaniu komiksu. Marzy też o idealnej kobiecie. Między nim a Inge rodzi się uczucie, ale minie dużo czasu nim ponownie się spotkają.

Przyjaciółki Inge zagrały Anna Antonowicz i Magdalena Schejbal. W roli zwariowanej terapeutki, która będzie próbowała wyleczyć Inge z jej dziwnej przypadłości, wystąpiła Dorota Stalińska. Pacjentkę przychodzącą na terapię zagrała Dorota Pomykała. Szukając lekarstwa na "brak głosu" Inge odwiedzi szamanów i różnych cudotwórców w jednego z nich wcieli się Jan Frycz.

Obok Anety Todorczuk-Perchuć i Jana Wieczorowskiego zobaczymy Edytę Olszówkę, Dorotę Pomykałę, Dorotę Stalińską, Annę Antonowicz, Magdę Szchejbal, Zofię Czerwińską, Jana Frycza, Krzysztofa Globisza i Bartka Kasprzykowskiego.

Reżyserem i scenarzystą filmu "Milczenie jest złotem" jest Ewa Pytka. Autorem zdjęć jest Waldemar Szmidt.

Premiera filmu przewidywana jest na lato 2010 roku.

źródło: stopklatka.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

wypadałoby zobaczyc...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.