Facebook Google+ Twitter

Milczenie jest złotem, a może chłopem

Taki mężczyzna jak ja ma coś z małego chłopca - jestem zazdrosny o pieszczoty. Dlatego gdy patrzyłem jak żona wracała z pracy i na powitanie, czule przytulała naszego kotka, serce mi się krajało z bólu nienasyconej czułości. Dla mnie zostawało na odczepne zwykłe – cześć.

Wieczorem znów kot wysiadywał na nogach mojej partnerki, a Ona czule kotka pieściła i głaskała i mówiła takie czułe słówka.Stawałem się pomału zazdrosny i nieco poirytowany. Po głowie świstało mi pytanie - czym ten kot zasłużył sobie na takie względy? – muszę to zmienić!
Dumałem, dumałem i wydumałem. Pomysł pojawił się nagle, byłem tak olśniony i poczułem ulgę, że byłem pewny - to jest to!

Ciekawi jesteście zapewne cóż to za genialny pomysł. Kot nie mówi – milczy, czasem coś zamiauczy. Postanowiłem iść śladem zwierzaka, zamilknąć i czekać co przyniesie czas. Długo się przygotowywałem i wreszcie nadszedł czas realizacji tajemnego planu, odzyskania miejsca zajętego przez kota. Pewnego pięknego niedzielnego poranka twarz mojej żony, uległa ogólnej wesołości. Informowałem, że wyjeżdżam, mówiąc ściślej będę milczał. Będę w domu nadal, ale tak jakby mnie nie było. Nie będę odpowiadał na żadne pytania i nie będę, też słuchał tego co mówisz. Dawno tak radosnej roześmianej żony nie widziałem. Dosłownie fruwała z radości. Czułem jak sobie myśli – dwa dni i nie będzie śladu po chłopskim buncie.

Czas płynął nawet dość szybko i pierwsze dni nie zapowiadały zbliżającego się sukcesu. Po tygodniu milczenia twarz zony zdecydowanie zmieniła wyraz, na nieco zatroskany o mój stan zdrowia. Wpadła nawet na pomysł, że skoro nie mogę się odzywać, to może mi załatwić kurs języka migowego. Nadal była rozbawiona. Po dwóch tygodniach milczenia, moja partnerka była całkiem inną kobietą Zatęskniła za mną i moim głosem i zaczęła się przytulać a nawet głaskać czule. Na powitanie dostawałem całusa i nawet kawę zrobiła. Było zaproszenie na kolację przy świecach. Poczułem się spokojny o swój los, a kot zasłużył na karmę z górnej półki. Dodam, że wzbudziło to ogromne zdziwienie, i zaskoczenie nie tylko u kota. Polecam ten sposób wszystkim. Przetestowali go też przez moi koledzy. Potwierdzają: dwa tygodnie milczenia i nasza wybranka jest całkowicie odmieniona. Dla tych, którzy boją się szoku i zaskakujących reakcji swych kobiet, proponuję na początek jeden tydzień milczenia. Dawkowanie milczenia stosować odwrotnie proporcjonalnie do temperamentu kobiety. Mniejszy temperament wymaga dłuższego milczenia partnera. Przy wysokim poziomie temperamentu wystarczy tydzień a nawet 5 dni. Jeszcze raz potwierdziło się powiedzenie, że milczenie jest złotem, a może chłopem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Grażynko ...to w ramach rewanżu ...pozdrawiam Bielsko - Biała

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro milczenie nie jest ucieczką a spotkaniem samym z sobą. Można w ciszy jeśli oczywiście nas stać na taką ciszę przyjrzeć się swojej duszy sercu, a może wnętrzu ...to słowa zagłuszają nasza duszę i nie słychać jej co do nas mówi ...pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Milczenie- to ucieczka w ciche dni. Brak porozumienia. Chowanie głowy w piasek. Zwał jak chciał i jest to wg. mnie pozorne rozwiązanie problemu.
znam lepsze, ale .... chyba nie miejsce na nie.
Powiem tylko, że to kot wskakuje na kolana, kot łasi się i ociera o nogę, kot dopomina się o pieszczoty pieszcząc sobą i swoją delikatną sierścią.
no cóż, Panie Jacenty ta metoda jest akurat nie mnie. Na szczęście, mojego męża, nie mam kota. ;))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pamiętam dawno ...było Jacunek ))))...ozdrawiam żonę Robertcie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już melduję , bez żartów rano miało śniadanie na stole plus batonik Mars. Wróciłem bardzo póżno po meczu Legii, cisza w domu ja też Rycerz Nocy. Wczoraj zgodnie z instrukcją. Na mecz dostałem prowiant jakbym jechał w góry. CZAD!!!!!!!!!!! P.S. Moja Pani pyta jak jest zdrobnienie od Jacenty. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robert poinformuj jak skończysz testowanie ...)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robert poinformuj jak skończysz testowanie ...)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.08.2010 11:45

Dobra nauczka dla nie dość obdarowanego pieszczotami chłopa.Ale nie widzę w tym eseju miejsca dla pieszczot między małżonkami,jeżeli takowymi są.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto to przetestować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panowie ! ...nie jestem zwolennikiem uciekania od problemów...wiele więcej satysfakcji przynosi mi ich rozwiązywanie. To zdecydowanie większy wysiłek jak zmiana kobiety ))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.