Facebook Google+ Twitter

Milczenie owiec jakiego nie widzieliście

Cały świat od kilkudziesięciu godzin oblega kanadyjską farmerkę i zastanawia się, gdzie zniknęło spore stadko owiec. Właścicielka Liezel Kennedy znalazła rozwiązanie. To dość niezwykły widok, którym dzieli się z czytelnikami W24.

Zaginione stado owiec Liezel Kennedy (prowincja Saskatchewan, Kanada). Twitter @pilgrimfarms / Fot. Liezel KennedyLiezel Kennedy, kanadyjska farmerka z prowincji Saskatchewan oszukała się nielicho, kiedy o poranku stwierdziła brak stada owiec. Po dłuższej chwili rozglądania się odetchnęła. Wyglądało to mniej więcej tak jak na zdjęciu po prawej.


Owce niczym w zimowym kamuflażu ukryły się tak znakomicie, że z dalszej odległości były po prostu niezauważalne. Stado miało okazję zakosztować swobody w wymiarze "stealth".

Zaginione stado owiec Liezel Kennedy (prowincja Saskatchewan, Kanada). Twitter @pilgrimfarms / Fot. Liezel Kennedy


Farmerka z Saskatchewan przyznała, że za pierwszym razem kiedy wyruszyła na poszukiwania swoich owiec, przejechała bardzo blisko stada i minęła zwierzęta jak gdyby nigdy nic. Była zaledwie 15 metrów od nich, ale widziała tylko pola zasłane śniegiem i kępy rdzawobrunatnych traw.


Zaginione stado owiec Liezel Kennedy (prowincja Saskatchewan, Kanada). Twitter @pilgrimfarms / Fot. Liezel Kennedy
Wrażenia niezwykłej sytuacji dopełniają liczby. Stado Liezel Kennedy liczy sobie około 550 sztuk! Czy bylibyście w stanie zauważyć owce za pierwszym razem?


Zaginione stado owiec Liezel Kennedy (prowincja Saskatchewan, Kanada). Twitter @pilgrimfarms / Fot. Liezel KennedyWbrew pozorom to nie pierwsze zaginięcie owiec Liezel Kennedy. Stado znika dość często, szczególnie wiosną. Jednakże nigdy dotąd fauna nie zażartowała sobie z niej w taki sposób.
Zdjęcia "zaginionego" stada robią furorę wszędzie, zaś media zabiegają o prawo do wykorzystania materiału. Oczywiście Wiadomosci24.pl nie gęsi i już swoje owce mają.Screenshot (zrzut ekranu) z konta Twitter @pilgrimfarms wł. Liezel Kennedy / Fot. screenshot by Pawel Jankowskizdjęcia dzięki uprzejmości Liezel Kennedy via Twitter

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.