Facebook Google+ Twitter

Miłek z Czarnego Lasu, Romualda Pawlaka - wkrótce jako audiobook

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-06-07 07:50

Nagrodzona przez Polską Sekcję IBBY przepiękna bajka Romualda Pawlaka, doczekała się edycji jako książka do słuchania.

 / Fot. FOX Publishing Bartosz KusibabNagrodzona przez Polską Sekcję IBBY, przepiękna bajka Romualda Pawlaka, doczekała się edycji jako książka do słuchania. Głosu udzieliła aktorka Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie, Mariola Łabno-Flaumenhaft (czytała m.in. powieść Paulo Coelho "Czarownica z Portobello")

Premiera 24 czerwca 2011 r. Będzie można ją kupić w wersji tradycyjnej: płyta CD lub pobrać pliki online z jednego z portali zajmujących się sprzedażą książek audio.

„Miłek z Czarnego Lasu” to opowieść o Miłku, tajemniczym rudowłosym stworzeniu, które trafia do Czarnego Lasu, dziwnego parku pośrodku wielkiego ludzkiego osiedla. Musi tu sobie ułożyć życie i znaleźć przyjaciół, a to wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Jednak Miłek nie tylko stara się tu zamieszkać, także pomóc pewnej dziewczynce, która jest chora i… ma pewne marzenie. Miłek i jego przyjaciele próbują je spełnić pomimo szeregu przeszkód…

Książka zdobyła nagrodę Polskiej Sekcji IBBY w 2008 roku, jury uznało ją najlepszą książką dla dzieci roku 2008. Trafiła również na listę nominacji do Książkowego Pogotowia Ratunkowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.