Facebook Google+ Twitter

Miles Kane zapowiada drugi album The Last Shadow Of Puppets

Będzie druga płyta The Last Shadow Of Puppets. Tę wspaniałą nowinę ogłosił w wywiadzie dla Noise11.com Miles Kane.

Kilka lat temu dwóch młodych utalentowanych muzyków(Alex Turner z Arctic Monkeys oraz Miles Kane z The Rascals) postanowiło połączyć swoje siły i nagrać razem płytę.

"The Age of Understatment" okazał się prawdziwym hitem i dotarł na szczyty list w Wielkiej Brytanii. Krytycy jednogłośnie określili album jednym z ciekawszych wydarzeń muzycznych 2008 roku.

Z perspektywy czasu okazało się, że poboczny projekt Turnera miał ogromny wpływ na twórczość jego głównego zespołu Arctic Monkeys. Po wydaniu "The Age of Understatment" zespól znacznie zmienił swoje brzmienie, czym rozzłościł zagorzałych fanów arktycznych.

Jak podaje nme.com, Turner z Kane'm wielokrotnie zapowiadali, że nagrają drugi album, ale nigdy nie podawali daty. W końcu pojawił się konkret; były lider The Rascals powiedział, że pomimo tego, że każdy z nich teraz angażuje się w swój własny projekt, Panowie cały czas ze sobą współpracują i być może jeszcze w tym roku wejdą do studia.

Arctic Monkeys przyjaźnią się z Kanem tak bardzo, ze media w ostatnim czasie spekulowały, że solowy artysta dołączy na stałe do zespołu, czemu wyraźnie Kane dał odpór. Skąd się wzięły takie spekulacje?

Fani "Małp" już przyzwyczaili się do tego, że na koniec koncertu Miles Kane pojawi się na scenie, żeby wykonać utwór 505. Ponadto po raz pierwszy od lat Arctic Monkeys z Milesem nagrali wspólny utwór: Little Illusion Machine (Wirral Riddler), który został umieszczony jako b-side na singlu Hellcat Spangled Shalalala.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.