Facebook Google+ Twitter

Milion padł w "Milionerach"

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, podczas ostatniego nagrania teleturnieju "Milionerzy" padła główna wygrana - milion złotych.

logo teleturnieju "Milionerzy" / Fot. www.tvn.plW polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" który emituje telewizja TVN, podczas ostatniego nagrania padła główna wygrana - milion złoty.

Jest to pierwsza główna wygrana w 10 letniej historii teleturnieju "Milionerzy". W nowej edycji programu emitowanego przez stację TVN, są dwie opcje gry. Zawodnik może grać według starych zasad: 2 progi wygranej gwarantowanej, 3 koła ratunkowe (50:50, pytanie do publiczności, pytanie do eksperta). Może też zdecydować się na grę według nowych zasad, które przewidują skorzystanie z czwartego koła ratunkowego - zamianę pytania na inne. Jeśli zawodnik zdecyduje się na grę na nowych zasadach, z czterema kołami ratunkowym, ma tylko jedną najniższą kwotę gwarantowaną. Decyzję o tym, według jakich zasad gra, zawodnik musi podjąć przed usłyszeniem pierwszego pytania.

Odcinek, w którym zawodnik zgarnął główną wygraną teleturnieju "Milionerzy", TVN wyemituje w marcu. Telewidzowie zobaczą z jakimi pytaniami zmierzył się zwycięzca , jakie emocje towarzyszyły odpowiedziom, czy szczęśliwcem jest kobieta, czy mężczyzna?

Źródło: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pierwszy-milion-w-milionerach-telewizji-tvnWybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Może to chwyt reklamowy, ten przeciek o milionie...Ogladalnośc radykalnie wzrośnie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadza się. Przepraszam zdublowałem materiał

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak już o tym wspomniałam chwile wcześniej:] ( w sumie to dwa dni temu) link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.