Facebook Google+ Twitter

Miller będzie współpracować z Palikotem? Kwaśniewski jest "za"

21 grudnia były prezydent Aleksander Kwaśniewski spotkał się z szefem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Leszkiem Millerem. Wcześniej rozmawiał również z Januszem Palikotem.

 / Fot. Piotr Drabik; CC BY 2.0 / WikipediaPo rozmowie z byłym prezydentem, Leszek Miller zadeklarował chęć współpracy z Januszem Palikotem i jego partią. Nie jest to jednak zapowiedź przyszłej koalicji.

"Będziemy współpracować, jesteśmy na to otwarci, ale musimy jednocześnie wzmacniać naszą tożsamość: polityczną i organizacyjną" powiedział w TVN24 Miller.

Na czym będzie polegać ta współpraca? Obie partie mają popierać i realizować wspólne projekty. Oprócz tego, zarówno SLD, jak i Ruch Palikota wezmą udział w pierwszomajowej manifestacji, która, jak podkreśla Miller, ma być "manifestacją w obronie ludzi pracy, a nie kongresem".

Aleksander Kwaśniewski coraz częściej pojawia się w mediach w związku z "koalicją" na lewicy. "Potrzebny jest dialog i współpraca" - powiedział były prezydent o przyszłości SLD i Ruchu Palikota.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

E Neat
  • E Neat
  • 08.01.2012 12:24

Czasami człowiek jest zmuszony do oglądania tych stacji Tvn, Tvn24 nieco z przymrużeniem oka. Dlaczego do Tvn byli lub nadal są zapraszani i to często ludzie, którzy byli w PZPR lub mają jeszcze gorsze nieczyste i niechlubne karty życiorysu? Sporo jest takich gości. Jeszcze dziwniejsze, że Tvn toleruje śweitnie PO, a niedziwne, że przedstawia PiS nie raz w złym świetle. A obie partie wywodzą się z solidarności ! Niemniej PiS był partią, która rzeczywiście jak rządziła chciała jakiejś sprawiedliwości, porządku, morali, wreszcie -dekomunizacji. Może w sposób nie tak doskonały, dla niektórych kontrowersyjny albo nie tak stanowczy, może nieudolny ale jednak chcieli. Nie zrealizowano tego. Dziś jest b późno. Poza tym dlaczego nawet PO nie chce (tak jak w Czechch, Niemczech wschodnich) przeprowadzić w Polsce dekomunizacj? w róznych instytucjacach, firmach ludzie mający świetnie za PRL-u i dziś pełnią w nich dyrektorskie krzesła. Poza tym widać, że do Po próbują pukać Ci, co się przebarwili...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hiroo Onoda
  • Hiroo Onoda
  • 22.12.2011 08:44

no nareszcie czerwoni towarzysze z brunatnymi towarzyszami podali sobie ręce w obecności importowanych tu Schläfenlocken. Tacy silni już, czy dalej myślą, że nie widać io nikt nic nie wie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 21.12.2011 22:02

Na Lewicy trwa w dalszym ciągu okres gnilny ,reanimacja , rewitalizacja czy renowacja nie pomoże.
Nawet alkoholikus chronikus degeneratus absolutis - Aleksander Kwaśniewski nic nie zrobi ; Ci ludzie są definitywnie skończeni. Teraz czas na partię Palikota. Zresztą to twór sezonowy, tak jak niegdyś, Partia Przyjaciół Piwa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.