Facebook Google+ Twitter

Miller będzie współpracować z Palikotem? Kwaśniewski jest "za"

21 grudnia były prezydent Aleksander Kwaśniewski spotkał się z szefem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Leszkiem Millerem. Wcześniej rozmawiał również z Januszem Palikotem.

 / Fot. Piotr Drabik; CC BY 2.0 / WikipediaPo rozmowie z byłym prezydentem, Leszek Miller zadeklarował chęć współpracy z Januszem Palikotem i jego partią. Nie jest to jednak zapowiedź przyszłej koalicji.

"Będziemy współpracować, jesteśmy na to otwarci, ale musimy jednocześnie wzmacniać naszą tożsamość: polityczną i organizacyjną" powiedział w TVN24 Miller.

Na czym będzie polegać ta współpraca? Obie partie mają popierać i realizować wspólne projekty. Oprócz tego, zarówno SLD, jak i Ruch Palikota wezmą udział w pierwszomajowej manifestacji, która, jak podkreśla Miller, ma być "manifestacją w obronie ludzi pracy, a nie kongresem".

Aleksander Kwaśniewski coraz częściej pojawia się w mediach w związku z "koalicją" na lewicy. "Potrzebny jest dialog i współpraca" - powiedział były prezydent o przyszłości SLD i Ruchu Palikota.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

E Neat
  • E Neat
  • 08.01.2012 12:24

Czasami człowiek jest zmuszony do oglądania tych stacji Tvn, Tvn24 nieco z przymrużeniem oka. Dlaczego do Tvn byli lub nadal są zapraszani i to często ludzie, którzy byli w PZPR lub mają jeszcze gorsze nieczyste i niechlubne karty życiorysu? Sporo jest takich gości. Jeszcze dziwniejsze, że Tvn toleruje śweitnie PO, a niedziwne, że przedstawia PiS nie raz w złym świetle. A obie partie wywodzą się z solidarności ! Niemniej PiS był partią, która rzeczywiście jak rządziła chciała jakiejś sprawiedliwości, porządku, morali, wreszcie -dekomunizacji. Może w sposób nie tak doskonały, dla niektórych kontrowersyjny albo nie tak stanowczy, może nieudolny ale jednak chcieli. Nie zrealizowano tego. Dziś jest b późno. Poza tym dlaczego nawet PO nie chce (tak jak w Czechch, Niemczech wschodnich) przeprowadzić w Polsce dekomunizacj? w róznych instytucjacach, firmach ludzie mający świetnie za PRL-u i dziś pełnią w nich dyrektorskie krzesła. Poza tym widać, że do Po próbują pukać Ci, co się przebarwili...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hiroo Onoda
  • Hiroo Onoda
  • 22.12.2011 08:44

no nareszcie czerwoni towarzysze z brunatnymi towarzyszami podali sobie ręce w obecności importowanych tu Schläfenlocken. Tacy silni już, czy dalej myślą, że nie widać io nikt nic nie wie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 21.12.2011 22:02

Na Lewicy trwa w dalszym ciągu okres gnilny ,reanimacja , rewitalizacja czy renowacja nie pomoże.
Nawet alkoholikus chronikus degeneratus absolutis - Aleksander Kwaśniewski nic nie zrobi ; Ci ludzie są definitywnie skończeni. Teraz czas na partię Palikota. Zresztą to twór sezonowy, tak jak niegdyś, Partia Przyjaciół Piwa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.