Facebook Google+ Twitter

Miller: Czuję pogardę i obrzydzenie do Palikota

Leszek Miller przyznał, że targają nim bardzo złe emocje, kiedy myśli o Januszu Palikocie. W jego ocenie, Palikot jest politykiem, który posunie się do największej podłości, żeby tylko osiągnąć swój cel.

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze Miasto"Spieprzaj dziadu", tak kiedyś powiedział Lech Kaczyński do jednego z natrętnych obywateli. Jego niestosowna odpowiedź stała się hitem medialnym i ciągnęła się za nim, do końca życia.

"Spieprzaj pan", tak powiedziała jedna uczestniczka spotkania z Januszem Palikotem w Siedlcach. Czy jej słowa zdobędą popularność na miarę złotej wypowiedzi zmarłego prezydenta?

Aby się tak stało, muszą one, być w mediach nagłaśniane oraz często przypominane. Pierwszy krok już został zrobiony. Goszczący w programie "Fakty po faktach" Leszek Miller przypomniał je i stwierdził, że trafnie odzwierciedlają jego wewnętrzny stosunek do Palikota.

Miller bardzo ostro mówił o swoim rywalu politycznym; stwierdził, że odczuwa do niego pogardę i obrzydzenie, ponieważ ten nie waha się grać polską racją stanu, oraz bezpieczeństwem polskich obywateli. Zaznaczył, ze jeżeli dojdzie do odwetu ze strony terrorystów na Polakach, to odpowiedzialnym za to będzie Janusz Palikot. Zauważył, że będą ku temu doskonałe okoliczności - w Polsce niebawem rozpocznie się, duża impreza sportowa, EURO 2012. Miller zapewniał, że islamscy terroryści bacznie śledzą, to co się teraz dzieje w Polsce.

Ponadto szef SLD powiedział, że jest bardzo ciekawy, jak Tusk zareaguje na obrażenie jego ministra, Jarosława Gowina przez Palikota. Przypomniał, że kiedy w czasach jego premierostwa, coś takiego uczynił Andrzej Lepper, doprowadził do usunięcia, go z funkcji wicemarszałka Sejmu.

Dodał jeszcze, że ten wybuch nienawiści Palikota skierowany na jego osobę, wynika z tego, że SLD postanowiło zachować swój obecny kształt i nie połączyło się, jak tego wielu chciało (w tym Aleksander Kwaśniewski) z drużyną Janusza Palikota.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

kibic
 • kibic
 • 07.04.2012 19:57

Ruch Janusza Cioty wygra wybory,Miller kaput.(cioty-oczywiście w znaczeniu staropolskim)

Komentarz został ukrytyrozwiń
zachariasz
 • zachariasz
 • 06.04.2012 12:35

Jaki Miller jest, taki jest ale wolę jego od Palikota. Miller coś jednak zrobił i to jak teraz się okazuje, nie najgorzej, mimo pewnych błędów. Palikot po raz kolejny robi z siebie ostatniego chuja i potencjalnie ściąga zagrożenie ze strony Arabstwa. Nie warto stawiać na kolejnego idiotę !

Komentarz został ukrytyrozwiń
jadzia Q..
 • jadzia Q..
 • 06.04.2012 11:26

A ja nie cierpię paplikota i jego ciot.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
 • -ono-
 • 06.04.2012 10:06

a ja nie cierpię "pajaców" co zmieniają kluby, partie i barwy krawatów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 06.04.2012 08:52

A ja nie cierpię i Ruchu Palikota i drugiego g.... jakim jest SLD.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mrówka
 • Mrówka
 • 06.04.2012 08:38

A ja czuję pogardę i obrzydzenie do tych wszystkich staro-nowych przybocznych Millera jak Dyduch, Łapiński, Barański.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.