Facebook Google+ Twitter

Miller o posłach Ruchu Palikota: Naćpana hołota

Dziś w Sejmie odbywa się debata na temat polskiej polityki zagranicznej. Przed południem przemawiał minister Radosław Sikorski oraz posłowie wszystkich ugrupowań. Wystąpieniu szefa MSZ przysłuchiwali się premier Donald Tusk oraz prezydent Bronisław Komorowski.

Sikorski mówił o priorytetach polityki zagranicznej oraz obecnej sytuacji Polski na arenie międzynarodowej. Stwierdził między innymi, że w interesie Polski leży dalsza integracja w ramach Unii Europejskiej, ponieważ tylko ściśle zintegrowana unia polityczna może osiągnąć status mocarstwa światowego. Za najbliższego sojusznika Polski uznał Niemcy.

"Najważniejszym partnerem Polski w Europie są Niemcy - z racji wielkości obrotów handlowych, podobieństwa kultury gospodarczej i koncepcji politycznych" – powiedział szef MSZ, podaje gazeta.pl

Kolejną ważną kwestią, którą poruszył Sikorski, było przystąpienie Polski do strefy euro. Jako ewentualną datę spełnienia kryteriów konwergencji i gotowości przyjęcia nowej waluty, podał rok 2015.

W trakcie wystąpień szefów klubów, doszło do kolejnego „zgrzytu” na linii Leszek Miller – Janusz Palikot. Posłowie Ruchu próbowali zagłuszyć wypowiedź szefa SLD, daremne okazały się kilkukrotne apele o spokój wicemarszałek Wandy Nowickiej. „Pani marszałek, ta naćpana hołota nie jest mi w stanie przeszkodzić” – odpowiedział na zachowanie posłów Ruchu Palikota, Miller.

Posłowie partii Janusza Palikota byli oburzeni słowami byłego premiera i mówili, iż czują się przez niego obrażeni - podaje tvn24

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

davido
 • davido
 • 30.03.2012 14:44

@ Łukasz Brzezicki

Może ja spróbuję odpowiedzieć we własnym imieniu:

"Pieknie pan uogólnia, panie Robercie."
A o jakież tu uogólnienia chodzi? Czy spalikociali nie zapowiadali głośno zapalenia skręta w sejmie, żaden nie chwalił się że ćpał? Nie zakłócili w kibolski sposób wystąpienia Millera?

"Czy jeżeli ja nazwę drużynę Kaczyńskiego "lizydupami, chodzącymi za nim krok w krok, nawet do toalety", to mam rację? (źródło: net)"
Jak najbardziej, tyle że rację wybiórczą. Bo to samo można przecież powiedzieć o włazidupach Tuska, Palikota, Millera, Pawlaka, Komorowskiego,Wałęsy, Jaruzelskiego itd. (źródło : real). Wtedy zmiast koślawej racji, będzie uogólnienie, nie pozbawione racji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Leszek Miller wyraził się nieparlamentarnie w parlamencie.
W chórze oburzonych dało się słyszeć: "tylko nie hołota!" oraz "tylko nie naćpana"...:)
Czy leszek Miller miał rację? Miał.
Czy Leszek Miller miał słuszność? Nie miał.
Nieparlamentarne zachowanie jest nieprofesjonalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 30.03.2012 13:41

Czy jeżeli ja nazwę drużynę Kaczyńskiego "lizydupami, chodzącymi za nim krok w krok, nawet do toalety", to mam rację? (źródło: net)

Pieknie pan uogólnia, panie Robercie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miller ma rację co do hołoty/(1.1) pogard., żart. grupa osób, które zachowują się w sposób niekulturalny, chamski, ordynarny, prostacki/ ponieważ nawet ich Marszałek/kini/ nie mogła ich uspokoić. Co do naćpani to sami sobie są winni vide poseł Biedroń, przyznający się do palenia skręta. Ja też pierwszy raz zgadzam się z p.Millerem

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tym Zielinski
 • Tym Zielinski
 • 30.03.2012 10:48

Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z Millerem...he he

Komentarz został ukrytyrozwiń
konrad
 • konrad
 • 29.03.2012 20:23

Wreszcie ktoś się znalazł i opierdolił tą zgraję indolentów i pederastów. Nie ważne kto to zrobił, ważne że ich zje..bał równo. Dość tych Palikotowych igraszek z tajnymi więzieniami ! Wpadnie wściekły, oszalały Arab i wysadzi coś w powietrze ! Jeśli byłby to sejm to niech detonuje i w pizdu to wyrypie z zawartością.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nadredaktor
 • nadredaktor
 • 29.03.2012 19:58

@gucio-dewianci seksualni są wyżej twojego ptaka- adama.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kinia
 • kinia
 • 29.03.2012 19:49

Każdy sposób na tych durni z Ruchu Palikota czy PO jest dobry .Nawet układ z SLD jest dobry, by tą obłędną hołotę odsunąć od władzy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
 • gucio
 • 29.03.2012 18:10

dewianci seksualni to od biskupa wyzej .

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 29.03.2012 17:12

Leszku ! - odpokutowałeś cześć swoich grzechów komunistycznych,pięknie naświetliłeś temat tej bandy zboków,ćpunów i świrów.Mam nadzieję ,ze pani Grodzka nie będzie płakać,bo ma takie śliczne oczki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.