Facebook Google+ Twitter

Miller złożył doniesienie na Ziobrę i Kaczyńskiego

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-20 20:13

Sławomir Miller, przyrodni brat byłego premiera Leszka Millera złożył doniesienie do prokuratury na Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobrę - dowiedział się "Wprost".

Miller, oskarżany o oszustwa w sprawie tak zwanej mafii paliwowej, uważa że obaj politycy Prawa i Sprawiedliwości pomawiali osoby publiczne o popełnienie przestępstw. Dodatkowo mieli niszczyć dokumenty dotyczące między innymi śledztwa w sprawie Sławomira Millera.

Według informacji "Wprost" przyrodni brat byłego premiera chce także, aby prokuratura przyjrzała się sprawie rzekomego zniszczenia laptopa przez Zbigniewa Ziobrę oraz udostępnienia służbowego komputera swojej przyjaciółce Patrycji Koteckiej.

Krakowska prokuratura apelacyjna, która prowadzi śledztwo w sprawie Millera, oskarża go o wyłudzenie prawie 1 miliona złotych od osób zamieszanych w aferę paliwową. Sławomir Miller powoływał się na swoje rzekome znajomości wśród urzędników i polityków, obiecując między innymi załatwienie korzystnych kontraktów w sektorze paliwowym.

W czerwcu 2006 roku Miller trafił do aresztu, który opuścił po dwóch latach. Nie wiadomo jeszcze kiedy rozpocznie się jego proces. Akta sprawy trafiły do sądu w połowie maja tego roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.