Facebook Google+ Twitter

Miło czytać takie teksty

Kolejna awantura; PO kontra PiS. Nieudowodnione zarzuty, pretensje, oskarżenia. A w tym wszystkim - Wiadomości24.pl. Jako strona, z której czerpie się rzetelne informacje. O co chodzi?

http://hgw-watch.pl/ / Fot. http://hgw-watch.pl/Chodzi o zarzuty wobec bloga HGW Watch. Mówiąc w skrócie, niektórzy działacze Platformy uważają, iż bloger, wytykający wszelkie potknięcia prezydent Warszawy, pozostaje na usługach PiS. Pojawiają się nawet zarzuty, iż jest urzędnikiem którejś z instytucji (warszawskiego urzędu wojewódzkiego bądź Kancelarii Prezydenta RP) i prowadzi bloga w godzinach pracy. Pewnie korzystając przy tym z kosztownych usług monitoringu prasy, bo jest świetnie zorientowany we wszystkich doniesieniach mediów.

O całej sprawie poinformował "Stołek", stołeczny dodatek Gazety Wyborczej. Co na to bloger? Posługujący się mailami pretm_m[at]yahoo.com, michalpretm[at]gmail.com Michał(?) odpisał m.in, że nie korzysta z monitoringu, a jest zorientowany we wszystkim, co dzieje się w Warszawie, gdyż informacje czerpie z internetu, między innymi z Wiadomości24.pl. Wspominam o tym, bo to miłe. Nie sądzicie?

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jasne, wybacz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy mógłbym prosić o usunięcie adresów mailowych podanych wprost z @? Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.