Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13005 miejsce

Milonga na warszawskim Skwerze Hoovera

Współautorzy: Łukasz Mic

W piątek odbyła się ostatnia w tym roku Letnia Milonga na Skwerze Hoovera. Przybyło sporo ludzi, aby posłuchać dobrej muzyki, potańczyć lub nauczyć się tangowych kroków.

Milonga na Skwerze. / Fot. Weronika TrzeciakMilonga rozpoczęła się o godz. 19.30. Z początku pary nieśmiało wchodziły na parkiet, ale z każdą minutą pojawiali się nowi chętni. Było widać, że taniec sprawia im dużo radości i robią to z niezwykłą lekkością. Tego wieczoru muzykę dobierała Edyta Jaroszewicz. O godz. 20.30 nastąpiło oficjalne powitanie przybyłych.

- Dobry wieczór państwu. Witamy dzisiaj na Skwerze Hoovera. To jest filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny. Ja nazywam się Edyta Jaroszewicz. To już ostatni piątkowy wieczór. Lato się kończy, ale tango jest, tango trwa. Zapraszam na naszą ostatnią rozmowę. Bo tango to rozmowa. Czasem melancholijna, czasem pełna złości innym razem radosna, pogodna. A teraz zaimprowizują swój taniec Ania Piekara i Marcin Domański. Ponieważ my nie uczymy się choreografii, my wychodzimy na parkiet i tańczymy to, co czujemy - przywitała zgromadzonych uczestników Edyta Jaroszewicz, organizatorka milongi na Skwerze.

Pokaz Ani i Marcina. / Fot. Łukasz MicAnia i Marcin zatańczyli namiętne tango, melancholijnego tango-walca i skoczną milongę. Zgromadzeni ludzie patrzyli z podziwem na ich występ i po każdym tańcu bili brawa. Aparaty poszły w ruch, widzowie chcieli uwiecznić to wydarzenie. Po pokazie można było skorzystać z darmowej kilkunastominutowej lekcji, którą przeprowadzili Ania i Marcin.

- Gorące brawa dla was za ten pokaz, zapraszam teraz na krótką lekcję. Jak ostatnio powiedziałam, że zapraszam pięknych panów i odważne kobiety, to się panowie obrazili. Dlatego teraz nic nie powiem, zapraszam wszystkich - powiedziała z uśmiechem Edyta Jaroszewicz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dziękujemy za miłe słowa i gwiazdki. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cała relacja na *5.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To pierwsze zdjęcie w górze jest niezwykle piękne '5 Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.