Facebook Google+ Twitter

Miłość Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory w listach

W księgarniach pojawiła się kolejna pozycja dla wielbicieli Agnieszki Osieckiej czy też Jeremiego Przybory "Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory listy na wyczerpanym papierze" z przedmową i komentarzami Magdy Umer.

http://wyborcza.pl/1,75475,8449493,I_dodam_jeszcze__ze_cie_kocham.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pani Sabino, proszę sprawdzić prywatną pocztę, zostawiłam Pani wiadomość. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowna Pani Sabino, niech Pani zrobi zdjęcia i je opublikuje opisując sprawę. Niech da mi Pani namiar na kwaterę, sama pojadę i jeśli sytuacja tak wygląda, jak Pani ją opisuje, ja obiecuję zająć się tą sprawą i dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za wspomniany nagrobek Pana Jeremiego Przybory i dowiedzieć się dlaczego tak jest, i czy ktoś ma zamiar coś z tym zrobić. Czekam na Pani kontakt.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sabina Wagner
  • Sabina Wagner
  • 16.10.2010 23:30

To byłoby piękne - taki gest dla uwiecznienia pięknej literatury, gdyby najwięksi przyjaciele i powiernicy (tak o sobie mówią dwie osoby) właśnie tej przyjaźni nie sprzedali. Wyjdę teraz na złośliwca, ale mam nadzieję, że za tantiemy oddany (?) tacie pan Kot i zacna pani Magda uporządkują grób Mistrza i i sprawią, by naprawiono "latające luzem" wszystkie litery i dziurę w płycie nagrobnej, zapadającej się niebezpiecznie. Najwyższy czas ! I to wcale nie ze względu na bliską datę 1.listopada. Cóż, warto było przejechać 800 km, by napis uładzić. I odczytać z niego coś zgoła odmiennego od deklaracji "najdroższych przyjaciół".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.