Facebook Google+ Twitter

Miłość pomiędzy dwoma przeciwieństwami. To możliwe?

Ona to przykładna uczennica. On chuligan. Mają szansę na miłość? Temat niby banalny, ale tylko z pozoru, ponieważ ta książka jest całkowicie inna.

 / Fot. wydawnictwoOd czasu do czasu sięgam po książki tego autora. Jest znany nastolatkom na całym świecie. Opisuje ich problemy. Jego dzieła z miejsca stają się bestsellerami. Powieści zostały przetłumaczone na wszystkie języki europejskie i wiele innych na całym świecie.
Babi to dziewczyna z dobrego, bogatego domu. Dobrze się uczy, chodzi do prywatnej szkoły. Step to jej przeciwieństwo, chuligan jeżdżący na motorze i biorący udział w nielegalnych wyścigach. Czy przeciwieństwa się przyciągają? Czy miłość między tymi ludźmi ma szansę na przetrwanie?
Federico Moccia to autor, który czaruje nas słowami. Opowiada o pierwszej miłości, namiętności, dojrzewaniu i seksie. Nie ma tutaj jednak nic wulgarnego, ponieważ opisuje wszystko barwnym, kwiecistym i subtelnym językiem. Jego książka jest niesamowicie ciepła i magiczna. Pokazuje wszystkim, że miłość pomiędzy nastolatkami też może być prawdziwym szczerym uczuciem bez względu na wiek, a każdemu trzeba dać szansę. Nie wolno nikogo oceniać, jeśli się go dobrze nie poznało. Może w głębi duszy jest zupełnie innym człowiekiem?
Autor oczarował mnie już kolejny raz. Gdy sięgam po książki młodzieżowe to tylko jego autorstwa. Wciągnęłam się w losy Babi, Stepa i ich przyjaciół. Zakończenie z jednej strony nieprzewidywalne, z drugiej ogromnie wzruszające i wyciskające łzy. Nie tego się spodziewałam. Z chęcią sięgnę po drugą część.
Podsumowując jest to naprawdę piękna książka dla młodzieży, myślę jednak, że z powodzeniem przeczytać mogą ją również starsi. To piękna historia o miłości, bliskości, rodzinie i wkraczaniu w dorosłości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.