Facebook Google+ Twitter

Mimo wszystko, szukajmy pozytywów

Każdy szuka swojej odpowiedniej drogi życiowej, a na niej właściwych drogowskazów. Co jest w życiu najważniejsze? Żeby zawsze szukać pozytywnego spojrzenia na daną sytuację!

Kłamać na potęgę!


Minister propagandy III Rzeszy Joseph Goebbels powiedział niegdyś, że "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą".To jest pierwsza wskazówka. Oczywiście nie chodzi mi tutaj o oszukiwanie ludzi. Ale zamiast czasem użalać się nad sobą, warto działać właśnie w myśl tej zasady. Mówmy sobie, że nasze największe marzenie spełni się, a jednocześnie działajmy, aby tak się stało. Zamiast wmawiać sobie, że się nie uda, lepiej zakładać tysiąc, 10 tysięcy, milion razy, że się uda, choć może być ciężko. Nie lepiej tak?

Tymbark prawdę Ci powie!


Zabawne, ale kapsle słynnej marki mają nieraz ważny przekaz. "Nie oglądaj się za siebie!", czy inne hasła umieszczone na nakrętkach butelek, potrafią motywować. Bo po co rozważać smutną przeszłość? Warto zawsze wyciągnąć wnioski z porażek, nie można jednak gdybać, jak pięknie by było, gdyby nam się udało. Trzeba wyciągnąć wnioski i działać dalej, pamiętając o popełnionych błędach, aby na przyszłość ich uniknąć. To chyba lepsze od umartwiania się nad porażką?

Cieszmy się z małych rzeczy!


Piosenka Sylwii Grzeszczak z pewnych względów spodobała mi się ogromnie - od pierwszego usłyszenia. Mając na uwadze jeden, wielki, najważniejszy w danym momencie cel, warto cieszyć się z małych kroczków, które trzeba wykonać, aby spełniło się marzenie! Step by step, co nie, Leo?Czy moja recepta na szczęście jest słuszna?

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

POlactwo
  • POlactwo
  • 24.12.2011 21:27

Faktycznie młody człowieku, twoja recepta na życie zawiewa ogromną dozą platformerskiej ``polityki miłości`` i politycznej poprawności. Widać, że nienawidzisz lekcji historii i na nich przysypiasz notorycznie. Najlepiej tylko gadać, cytując słowa równie popularnej piosenki `` jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie`` - de facto hymnu Platformy Obywatelskiej, ale cóż z tego wynika, absolutnie nic. Od samego tylko czczego gadania nikt jeszcze niczego nie dokonał. A wy zwolennicy hasła : ``partia z narodem, naród z partią``, czy też jak kto woli ``frontu jedności narodu (skąd my to znamy, czyżby historia zatoczyła koło) strasznie nie lubicie jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki i najlepiej byście wystrzelali wszystkich myślących inaczej. Wystarczy, że rękami Ruskich zamordowaliście nam swoich przeciwników politycznych - tych strasznych ciemniaków, wstrętnych niepostępowych pisowców (a to byli najlepsi ludzie jakich polska miała od 1989 roku na czele z prezydentem Lechem Kaczyńskim). Teraz macie wreszcie święty spokój i otumanione przez kłamliwe, usłużne media oraz pismaków takich jak ty POlskie społeczeństwo. Zobaczymy tylko na jak długo wam to wystarczy. Zeżre was żywcem kryzys, a dla zdrajców i tchórzy zawsze znajdzie się jakaś gałąź. Tyle. Radziłbym przestać wypisywać kłamstwa, manipulować i sączyć propagandę - już dość ich wszystkich na co dzień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.