Facebook Google+ Twitter

"MimoJesień" teatralna w Pile

Roztańczone mimy na tle jazzowych i bluesowych standardów muzycznych,a ponad głowami przechodniów ludzie w kolorowych spodniach i do tego na wysokich szczudłach - tak wyglądał happening "MimoJesień" w Pile.

Wspólna zabawa. / Fot. Anna Fons„ MimoJesień” jest przedstawieniem autorskim reżyserki i opiekunki Teatru - Eweliny Wyrzykowskiej. Sam Teatr istnieje od 1989 roku, wciąż bawi, zmusza do zadumy i chwili refleksji. We wtorkowe popołudnie, wraz z rozpoczęciem (i na jej powitanie) astronomicznej jesieni wśród spieszących do domu przechodniów pojawiły się mimy, które używając tylko języka ciała i ruchu figlarnie zaczepiały, wywołując wiele radości, zwłaszcza wśródnajmłodszych.

Skoki przez wirtualna skakankę. / Fot. Anna FonsDodatkowo podczas imprezy, każdy, kto chciał, mógł zafundować sobie kilka chwil sam na sam z pięknem, oddając się w delikatne ręce pani manikiurzystki, stylistki oraz fryzjerek z pilskiego Salonu Fryzjersko - Kosmetycznego „Angelo Rivieri”, który ufundował też maskotki, którymi bawiły się mimy, a później podarowały je przybyłym dzieciom.

Jesienny happening, zgodnie ze swoją nazwą przyniósłMimy równiez dbają o swoją urodę. / Fot. Anna Fons wiele radości i ciepła. Dzięki niemu zachmurzone niebo wydawało się o wiele jaśniejsze. I taki tez był cel przedsięwzięcia. Wszyscy zgromadzeni mogli również dowiedzieć się czegoś więcej na temat "Teatru Wirtualnego", do którego właśnie trwa nabór. Podczas prób młodzi aktorzy pod kierunkiem Eweliny Wyrzykowskiej ćwiczą etiudy aktorskie, mają zajęcia z plastyki ruchu, pracują z własną wyobraźnią, ćwiczą swój głos i dykcję. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do Pilskiego Domu Kultury w poniedziałki i środy od godz. 16.30 do sali 65. Wszystkie dzieci są nasze. / Fot. Anna FonsMim i lizak. / Fot. Anna FonsUśmiechnij się! / Fot. Anna Fons

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

(+) bo jesien w teatrze jest piekna :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ bardzo ciekawa informacja, do tego zilustrowana. ;-) Jedno ale - graficznie wygląda to strasznie. Nie ma szans na opcję artykuł+galeria : ale może na przyszłość zrobić mini-galerię (w tym przypadku z 6 zdjęć), a w tekście zamieścić jedno zdjęcia i połączyć oba materiały linkiem? ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.