Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

797 miejsce

MIN t i „Turn the Lights Down“. Martyna Kubicz wydała EPkę

„Turn the Lights Down“ to tytuł debiutanckiej EPki młodej wokalistki MIN t, (Martyna Kubicz). Premiera wydawnictwa miała miejsce 23 maja.

Można na nim znaleźć pięć starannie dobranych i dopracowanych kompozycji, które są kwintesencją brzmienia, łączącego charyzmatyczny, mocny wokal i elementy hipnotycznej elektroniki w klimacie house i techno. Część utworów można było usłyszeć na koncertach w wykonaniu Martyny, a zostały opublikowane w nowych, odświeżonych wersjach. EPka ma podwójne znaczenie w życiu artystki, ponieważ równocześnie zamyka i otwiera pewien etap w jej karierze. Jest zapowiedzią premiery nowego materiału, który zaprezentowany zostanie jesienią tego roku.
MIN t, (właść. Martyna Kubicz) - wydała debiutancką EPkę „Turn the Lights Down“. / Fot. Fot. Adam Romanowski
Martyna, pytana o fascynacje muzyczne przyznaje, że mocno inspiruje się Niną Kravitz, czy Flying Lotusem, a jej pełen charakteru głos spaja mozaikę muzycznych fascynacji. Przez ostatní rok zjechała całą Polskę, zagrała liczne koncerty, a teraz również nie osiada na laurach. Promuje EPkę, jednocześnie pracuje nad nowymi brzmieniami, a wszystko to łączy ze studiami. Wybrała „songwriting“ w Berlinie.
„Turn the Lights Down“ okładka albumu EP. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.