Facebook Google+ Twitter

Mina z Monachium - ikona popkultury XXI wieku?

Ma 14 lat. Jej piosenka "How The Angels Fly" robi właśnie karierę na stronie myvideo.de - niemieckim odpowiedniku YouTube. Ponad 3.5 miliona internautów obejrzało jej debiutancki utwór. Czy Mina ma szansę zostać nową ikoną popkultury?

Screen z gazety Bild am Sonntag. / Fot. Piotr BalkusMina niedawno miała telefon z jednej z dużej wytwórni płytowych, która zobowiązała się wydać jej całą płytę. Ukaże się ona na początku 2008 roku. Czego chcieć więcej?

Mina mieszka w Monachium. Jej rodzice rozwiedli się kilka lat temu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że to właśnie o jej ojcu jest ta niezwykle popularna wśród internautów piosenka. - Powiedz mi dlaczego odszedłeś, czy moja miłość nie była na tyle silna, byś został? - śpiewa nastolatka. I tłumaczy, że rozłąka rodziców był dla niej strasznym przeżyciem. To prawdopodobnie ta smutna historia przyciąga słuchaczy. - Ten utwór dedykuję wszystkim, którzy coś lub kogoś w życiu utracili - mówi Mina.

Dziewczyna przyznaje, że to po ojcu odziedziczyła talent muzyczny. Wspomina, że jej tata chciał być kiedyś śpiewakiem operowym.

 / Fot. myvideos.deMina, której imię znaczy po arabsku "życzenie", po afgańsku "miłość", a po persku "Niebo", nie chce, jak mówi, być drugą Britney Spears. Opowiadała, że kiedyś uwielbiała tę piosenkarkę. Nawet napisała do niej list z prośbą o autograf. Ale nigdy nie otrzymała odpowiedzi.

Być może niedługo to Britney będzie prosić Minę o autograf...

(Tekst opracowany na podstawie Bild am Sonntag)

Zobacz debiutancki utwór Miny - How the angels fly

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

+plus za info.
kto wie, czas pokaże :)
( Mina miała telefon chyba od tej wytwórni, ale coś tam nie gra)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żeby pan się nie zdziwił...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ikona popkultury...

Polecam tekst:

link 8936.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.