Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16227 miejsce

Minął dzień bez redaktora. Na stronie rządzili Autorzy

Współautorzy: Lidia Raś

Dobra, dzisiaj jestem blogerem. Chwila... Tylko się trochę rozczochram. O, już. Skoro w prima aprilis w Wiadomości24.pl nie ma redaktorów, postanowiłem zacząć karierę blogerską. I na początek opisywać, co się dziś w serwisie dzieje

 / Fot. Materiały własneJak obiecaliśmy, tak zrobiliśmy. Dziś redakcji Wiadomości24.pl nie ma. Jest jedna, wielka redakcja obywatelska. Kto ma jedno piórko, może w serwisie poszaleć. Ustawiać jak chce i co chce. :) No... w granicach przyzwoitości, oczywiście.

Zacząłem sam, przywróciłem stronę do stanu z wczoraj. A potem dodałem do czata Małgosię Mrozek, bo była już zielona na mojej liście. Dodałem też Piotrka Andrzejaka. Nie bez kłopotów z ustawieniami, ale się powiodło. Małgosia zabrała się za moderację. He, postawiła na pewniaka, bo zajęła się na początek galerią Sławka Żylaka. I dała go na czołówkę.

Jest 7.49. Właśnie ustalam z Małgosią i Piotrkiem, czy chcą na stronie wywiad z prezesem IPN. Pyta Piotr,
o czym jest. No to mówię, że ponoć o tym, że Kwaśniewski był agentem. Między innymi.
- Straszne, daj, ale nie jako główną informację, pisze mi Piotrek na Skype. - To będzie na drugim miejscu w Wydarzeniach. Ok? - pytam. - ok - odpowiada Piotr. Małgosia sroży się w moderacji :) Odsyła już trzeci tekst.

Paweł Nowacki wszystko widzi

No, na czata wszedł Paweł Nowacki. I pyta, czemu na "Wydarzeniach" ani śladu tekstów autorskich. Hmmm, to właściwie mogę je dodać. No, ale zapytam wpierw Gosi. Paweł mówi, że nic z tego. Dziś rządzą autorzy. A Gosia jest samodzielna, doda sama materiały. Chyba, bo teraz zajęła się galerią, coś nowego do okienka doda.

Zmiana decyzji. Wywiad z prezesem Kurtyką ma iść wyżej. Na górę działu "Wydarzenia". tak chce Piotrek. A Paweł pyta, czy może dorzucić newsa ze strony Expressu Ilustrowanego. Ja bym chciał dołożyć informację, że Jan Rokita dostał 200 tysięcy euro odszkodowania od Lufthansy. News z EI nie przeszedł. Bo był o bioenergoterapeucie z Filipin, co to powiększa piersi łodziankom :) Paweł się upiera teraz przy tekście o jajach. Bo są droższe na Wielkanoc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Witam. Nie tyle "zgarniamy kasę", ile otrzymujemy zwyczajne wynagrodzenie za swoją pracę. Najwyraźniej potrzebną. A że zajęcie jest związane z kontaktem z fantastycznymi ludźmi - dziennikarzami obywatelskimi, to oczywisty plus.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.04.2009 00:53

dzień bez redakcji i mój oczywisty MINUS dla TOMASZA KOWALSKIEGO, i STAŁEJ REDAKCJI, bo każdy się może nazywać Jankowski ... daliście szanowna pseudoredakcjo ... władze "władzy" amatorom, no i super, aaaaale co chcieliście przez to osiągnąć ? Udowodnić, że w moderacji tylko wy macie władze>?ale to wy !!! zatrudnieni na etatach i zgarniający kasę za materiały amatorów - obywatelskich autorów - otrzymujecie premie! nie autor- obywatelski a WY redaktorzy i wydawcy :(


wszystkim społecznym administratorom cześć i chwała!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redaktorzy!!! Wracajcie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety termin był niefortunny, żeby tak w środku tygodnia prima aprilis zrobić...skandal!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, to udowodniliście sobie, że jak dacie za dużo władzy to użytkownicy rozniosą w24 w drobny maczek :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja miałam ochotę się pobawić tylko technicznie by to było niemożliwe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przez tek krotki czas jaki miałem uprawnienia redaktora, mogłem się zorientować jaki macie ciężki kawałek chleba, chylę czoła przed wami wszystkim w redakcji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Następnego razu nie będzie, dobrze o tym wiecie :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) mamy czujne oczy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmmm, Krystyno, może to jest rozwiązanie zagadki... Mamy konkurencje w postaci meczu? ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.