Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12749 miejsce

Minister budownictwa w rządzie PiS będzie doradzał Gowinowi

Minister budownictwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego został doradcą Jarosława Gowina. Mirosław Barszcz pomoże nowemu ministrowi sprawiedliwości w usprawnieniu pracy sądów gospodarczych.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaMirosław Barszcz pełnił funkcję ministra budownictwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Był również podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów. W gabinecie Jarosława Gowina ma zająć się deregulacją - donosi "Wprost".

"Wiem, że, jeśli chodzi o Ministerstwo Sprawiedliwości, to na pierwszy rzut oka deregulacja może się kojarzyć wyłącznie z działalnością sądownictwa, ale mam też inne pomysły. Jeśli minister je zaakceptuje, to przedstawi je sam" - powiedział.

Obecnie Barszcz jest doradcą w Instytucie Sobieskiego i Business Centre Club. Współtworzył program gospodarczy PJN.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

kanonik
  • kanonik
  • 26.11.2011 09:56

Jak narazie PO rozbija po kolei wszystkie ugrupowania aby tylko jedynie słuszna partia mogła zostać przy władzy. Na poczęstunek proponuje stanowiska w rządzie. Nie powiem kąski smakowite dla każdego!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
BASIA
  • BASIA
  • 25.11.2011 09:01

MAM NADZIEJĘ, ŻE WEŹMIE SIĘ PAN ZA SĄDOWNICTWO I KLANY WEWNĄTRZ I DOPUŚCI LUDZI MŁODYCH I AMBITNYCH DO PRACY I LICZĘ ,ŻE W KOŃCU WŁAŚNIE PAN PRZEWIETRZY SĄDOWNICTWO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Astron
  • Astron
  • 25.11.2011 08:29

Panie Gowin,życzę powodzenia! Problem z ciągnącymi się latami lub oczkujących lata w kolejce spraw w sądach jest gigantyczny.Każde usprawnienie w tej dziedzinie będzie Pana sukcesem.Sięganie po ludzi,którzy mają dobre pomysły w tej dziedzinie,bez względu na opcje polityczne jest godne pochwały.Może panu pierwszemu uda się zrobić coś dobrego w tej dziedzinie i zjednoczyć wszystkie środowiska wokół wżnych dla Polski spraw.Życzę powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.