Facebook Google+ Twitter

Minister Drzewiecki: - Nasze Euro 2012 odbędzie się

We wczorajszym wydaniu włoski dziennik "Il Giornale" sugerował, że prawdopodobnie UEFA odbierze Polsce i Ukrainie organizacje Euro 2012 z powodu opóźnienia prac przygotowawczych.

 / Fot. http://www.ilgiornale.it/Pod takim tytułem ukazał się artykuł zawierający replikę polskiego ministra sportu Mirosława Drzewieckiego na wczorajszy artykuł, który ukazał sie w Il Giornale.it.
Jak pisze gazeta Mirosław Drzewiecki z wielkim oburzeniem komentuje doniesienie mówiąc, że “Włosi zachowują się niepoprawnie. Skończymy na czas infrastrukturę i wszystkie prace dotyczące organizacji Euro 2012. Tak jak zostało ustalone z UEFA”.

Krytyczne słowa skierowane zostały również do prezesa Włoskiej Federacji Piłki Nożnej - Giancarlo Abbete, który twierdzi, że Ero 2012 powinno odbyć się we Włoszech. “Czas najwyższy, by Włosi pogodzili się z faktem” - mówi minister Drzewiecki.

Ponadto we włoskim dzienniku minister Drzewiecki dał do zrozumienia, że Polska jest gotowa na to, by Euro 2012 odbyło się tylko w naszym kraju. Jednak o tym zadecyduje wizyta w Polsce i na Ukrainie prezydenta UEFA Michel Platini 2 i 3 lipca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.