Facebook Google+ Twitter

Minister Joanna Mucha otworzy MŚ w hokeju na lodzie w Krynicy

Minister sportu i turystyki dr Joanna Mucha otworzy mistrzostwa świata w hokeju na lodzie w Krynicy-Zdrój 15 kwietnia 2012 roku.

Minister sportu i turystyki dr Joanna Mucha obiecała organizatorom, że pojawi się na inauguracji mistrzostw świata w hokeju na lodzie. Marek Plichta, minister Joanna Mucha, Bogdan Węgrzynek Menu Group, prezes POT Pan Rafał Szmytke / Fot. Bogdan WęgrzynekSądeczanie z prezesem POT Leszkiem Zegzdą na największych na świecie Targach ITB w Berlinie / Fot. Bogdan WęgrzynekOd środy partnerzy organizacyjni mistrzostw świata w hokeju na lodzie Bogdan Węgrzynek, Marek Plichta promowali największą odbywającą się w Polsce imprezę hokejową na ITB w Berlinie. Materiały promocyjne: albumy, ulotki, katalogi i informatory w języku niemieckim i angielskim zrealizowane za pośrednictwem MENU GROUP rozdawane były w wielu punktach na najbardziej prestiżowych, a zarazem największych na świecie targach turystycznych w Niemczech. W pierwszym dniu organizatorzy spotkali się z ministrem sportu Joanną Muchą, która potwierdziła swój przyjazd do Krynicy-Zdrój i udział w uroczystym otwarciu imprezy, rozpoczynającej się 15 kwietnia 2012 roku.
Promocja tego wydarzenia na tak wielkiej imprezie to efekt podpisania przez burmistrza Miasta Krynicy-Zdrój dr Dariusza Reśko umowy z Polską Organizacją Turystyczną, która zarazem jest partnerem tego wydarzenia.

Polskie Złotka promujące mistrzostwa świata w hokeju na lodzie na ITB w Berlinie - Menu Group / Fot. Bogdan Węgrzynek

"Właśnie w tym malowniczym miasteczku 81 lat temu zorganizowano pierwsze w Polsce mistrzostwa świata w hokeju na lodzie. Z tej okazji międzynarodowa federacja tej dyscypliny IIHF wydała pamiątkową kartkę ze zdjęciem z tamtych mistrzostw, zapraszając na odbywające się w tym roku w kwietniu
mistrzostwa świata w hokeju na lodzie"- relacjonuje Marek Plichta właściciel ASMA International Group, pasjonat i sponsor krynickiego hokeja.

"Wierzę, że dzięki nowej polityce zarządzania miastem, otwartości na innowację, przyszłość i wizerunek Krynicy jaką wprowadza burmistrz Dariusz Reśko, postawi to uzdrowisko na nogi. Nie można tutaj pominąć wielkiego społecznika i prezesa zarządu KS KTH Krynica, a także radnego miasta Henryka Czarnego, który w tegorocznych mistrzostwach świata widzi szansę dla miasta i promocji krynickiego hokeja. Wszyscy mamy taką nadzieję, że te mistrzostwa odbiją się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i na świecie, bo przecież ta impreza to po Euro 2012 najważniejsze wydarzenie w Polsce" - dodaje Plichta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.