Facebook Google+ Twitter

Minister, który ujawnia swoich agentów, jest głupkiem

Czarzasty o Macierewiczu: Minister, który ujawnia swoich agentów, jest głupkiem

 / Fot. KMSzefowi SLD nie podoba się polityka prowadzona przez MON. Włodzimierz Czarzasty nazwał Antoniego Macierewicza "świrem" i "głupkiem". Poszło o agentów komunistycznych tajnych służb.
Polityk komentował w Polskim Radiu 24 doniesienia "Wprost". Tygodnik napisał, że Vincent Severski, były funkcjonariusz Agencji Wywiadu Urzędu Ochrony Państwa i SB, założył fundację byłych funkcjonariuszy służb specjalnych, którzy czują się pokrzywdzeni przez obecny rządy. Byłych szpiegów będzie można wynająć na zasadach komercyjnych.
– Jeśli uważany przez znaczną część społeczeństwa za świra minister Macierewicz ujawnia agentów robiąc coś, co jest niemożliwe w żadnym cywilizowanym kraju – bo to osoby, które ratowały nasze interesy w różnych państwach arabskich czy krajach zachodniej Europy – to ci ludzie muszą się ratować. Minister, który ujawnia swoich agentów, jest głupkiem – stwierdził Czarzasty.
Liderowi SLD nie podoba się również obecna sytuacja polityczna w Polsce. Stwierdził, że w naszym kraju nie ma dziś żadnych zasad, a jako przykład podał sytuację wokół Trybunału Konstytucyjnego i sprawę wyjaśniania katastrofy smoleńskiej. – Wystarczy spytać jaka partia nominowała sędziego. Czy to jest normalne? Politycy w sprawie tragedii smoleńskiej zaczynają zachowywać się jak piloci, piloci jak politycy. To absurd – mówił.
https://dorzeczy.pl/kraj/33222/Czarzasty-o-Macierewiczu-Minister-ktory-ujawnia-swoich-agentow-jest-glupkiem.html

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: #Polska #MON


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.