Facebook Google+ Twitter

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Zbąszyniu

Podczas jubileuszu 135-lecia powstania pierwszego Kółka Rolniczego w Zbąszyniu, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Stanisław Kalemba wręczył odznaczenia „Zasłużony dla rolnictwa”, pięciu gospodarzom z terenu gminy.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - gościem na jubileuszu 135-lecia Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Zbąszyniu
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - gościem na jubileuszu 135-lecia Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Zbąszyniu / Fot. Mateusz BasińskiWyjątkowo uroczysty charakter miało zebranie sprawozdawczo-wyborcze Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Zbąszyniu. Na spotkanie, które odbyło się w sobotę, 15 lutego 2014 roku w zbąszyńskim Domu Katolicki przybył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Stanisław Kalemba.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Zbąszyniu / Fot. Mateusz BasińskiPodczas jubileuszu 135-lecia powstania pierwszego Kółka Rolniczego w Zbąszyniu minister wręczył odznaczenia „Zasłużony dla rolnictwa” pięciu gospodarzom z terenu gminy. Wyróżnione zostały gospodarstwa prowadzone przez Ewę Łakomą, Marka Giemzę, Rafała Genderkę, Michała Michalczaka oraz Stefana Napierałę.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Zbąszyniu / Fot. Mateusz BasińskiW sobotę oficjalnie na zasłużony odpoczynek po 25 latach pracy na rzecz rolnictwa odszedł Maksymilian Michalczak, podziękowania prezesowi złożył Minister Rolnictwa – Stanisław Kalemba, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji rolniczych. Stanowisko prezesa objął Rafał Genderka.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Zbąszyniu / Fot. Mateusz Basiński Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Zbąszyniu / Fot. Mateusz Basiński Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Zbąszyniu / Fot. Mateusz Basiński

Tekst, foto - Mateusz Basiński
Referat Ogólnoadministracyjny i Promocji
Urząd Miejski w Zbąszyniu, ul. Por. Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń
Tel. 68 3866009 wew.320

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.