Facebook Google+ Twitter

Minister sportu: Odwołanie Beenhakkera to zły pomysł

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-30 07:57

Minister sportu Mirosław Drzewiecki uważa, że odwołanie Leo Beenhakkera z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski będzie złym pomysłem.

Mirosław Drzewiecki powiedział, że konflikt selekcjonera z częścią działaczy PZPN nie służy grze polskich piłkarzy. Minister Sportu oczekuje, że osoby skupione wokół polskiego futbolu, skoncentrują się na działaniu, które pomoże trenerowi.

Zdaniem ministra sportu, w ostatnich miesiącach działacze PZPN robią wszytko by uprzykrzyć pracę Holendra w Polsce. Mirosław Drzewiecki wierzy, że porażka z Irlandią Północną okaże się wstrząsem, który pozytywnie wpłynie na grę polskich piłkarzy w eliminacjach mistrzostw świata.

Zdaniem "Dziennika", jutro na dwudniowym wyjazdowym posiedzeniu zarządu PZPN w Kielcach ma paść wniosek o odwołanie Leo Beenhakkera .Decyzja może zapaść w środę, po meczu z San Marino.

Według gazety, związek znalazł sposób na zwolnienie Leo Beenhakkera bez płacenia mu gigantycznego odszkodowania. Powodem mają być niepochlebne opinie, które wygłaszał na temat związku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.