Facebook Google+ Twitter

Minister sportu wizytuje i otwiera "Orliki"

Adam Giersz oficjalnie dokonał otwarcia kompleksu sportowego w Koczale, bieżni w Debrznie, a także wizytował powstający "Orlik" w Czarnem. Już w najbliższym czasie czarneńskie dzieci i młodzież będą mogły korzystać z nowych boisk.

Minister Sportu i Turystyki w Czarnem. / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego21 listopada 2009 roku z roboczą wizytą w Czarnem przebywał Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz, który spotkał się z głównym wykonawcą prac budowlanych, Dariuszem Kaszubą. W spotkaniu uczestniczyli również zainteresowani inwestycją przedstawiciele lokalnego samorządu, a także burmistrzowie i wójtowie okolicznych gmin.

Minister zapoznał się ze specyfiką inwestycji w Czarnem. Budowa kompleksu sportowego w ramach rządowego programu „Moje Boisko – Orlik 2012" jest jedną z większych inwestycji realizowanych w tej niewielkiej gminie powiatu człuchowskiego. Warto nadmienić, że wizyta przedstawiciela strony rządowej zbiegła się z otwarciem bieżni sportowej w Debrznie i „Orlika" w Koczale.

Zapewne już niedługo minister odwiedzi po raz kolejny gminę Czarne, a będzie to związane z uroczystością oficjalnego otwarcia kolejnego kompleksu boisk sportowych w województwie pomorskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.