Facebook Google+ Twitter

Minister sprawiedliwości: identyfikacja ciała prezydenta Kaczyńskiego zgodna z prawem

Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski stanowczo podkreślił, że "wszelkie procedury związane z przekazaniem i identyfikacją ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego były zgodne z obowiązującymi wymogami prawa".

 / Fot. PAPMinister zapewnił, że przy sekcji zwłok, której dokonywali rosyjscy eksperci, obecni byli przedstawiciele Polski.

Zgodnie z przepisami prawa międzynarodowego, identyfikacja wszystkich 96 ciał dokonywana była dzięki badaniu DNA lub potwierdzeniu przez rodzinę. Sekcja zwłok Lecha Kaczyńskiego "jako jedyna była bezpośrednio przeprowadzona w Smoleńsku. Podkreślam to jednak bardzo mocno, prowadzili ją rosyjscy eksperci, ale z udziałem Polski" - dodał minister Kwiatkowski.


Marcin Dubieniecki, mąż i pełnomocnik Marty Kaczyńskiej, jest pewien, iż w trumnie znajdowało się ciało Lecha Kaczyńskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zapewnienia nie wystarczą. Polskie rusofoby i tak będą twierdzić, że Rosjanie najpierw wywołali mgłę nad lotniskiem, dobili tych, którzy przeżyli upadek samolotu, poza Lechem Kaczyńskim, który teraz jest torturowany osobiście przez p. Putina dla jego sadystycznej przyjemności.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan brych
  • jan brych
  • 22.12.2010 16:10

dajcie spokój tymzmarłym. zajmijcie się sprawami terażniejszymi,bo jestich bardzo dużo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.