Facebook Google+ Twitter

Minister w błyszczących różowych sandałach

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-27 20:07

Francuska minister zdrowia i sportu pojawiła się w Pałacu Elizejskim na posiedzeniu rządu w różowych sandałach plażowych. Dobór obuwia, które zupełnie nie pasowało do eleganckiego stroju pani minister, był spełnieniem obietnicy - minister obiecała tak się ubrać, jeśli Francja zdobędzie 40 medali na olimpiadzie.

Przed posiedzeniem rządu, na dziedzińcu Pałacu Elizejskiego kamery wszystkich francuskich stacji telewizyjnych były wycelowane w stopy pani minister Roselyne Bachelot i w jej mało gustowne, różowe błyszczące sandałki. Kontrast między nimi a czarnymi spodniami i białym żakietem pani minister był uderzający.

W rzeczywistości dziennikarze chcieli po prostu sprawdzić, czy Roselyne Bachelot dotrzyma słowa. Przed olimpiadą pani minister powiedziała, że jeśli Francja zdobędzie w Pekinie 40 medali, czyli więcej niż w poprzednich olimpiadach, to złamie zasady elegancji i przyjdzie na posiedzenie rządu w takich sandałach. Jej słowa okazały się prorocze - Francja rzeczywiście zdobyła dokładnie 40 medali, w tym siedem złotych. A pani minister być może wylansowała nową modę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.