Facebook Google+ Twitter

Ministerstwo sportu zostanie zlikwidowane?

Plotki na temat planowanej przez Donalda Tuska rekonstrukcji rządu zataczają coraz szersze koła. Według informatorów Polskiej Agencji Prasowej w planach premiera jest zlikwidowanie resortu sportu. Tym samym prace ma stracić Joanna Mucha.

Joanna Mucha / Fot. By Ryszard Hołubowicz (lublin.com.pl) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsZadania ministra sportu miałby przejąć resort edukacji i gospodarki. Według licznych obserwatorów jednym z najgorzej ocenianych przez Tuska ministrów jest właśnie Joanna Mucha.

Od kilku dni dużo mówi się o tak zwanej rekonstrukcji rządu. Tusk na półmetku drugiej kadencji potwierdza, że dojdzie do niej w najbliższych dniach, a Rada Ministrów dowie się o tym pierwsza. Warto przypomnieć, że posiedzenia Rady Ministrów odbywają się zawsze we wtorki.

"Listopad to dla niektórych ministrów niebezpieczna pora. Zapowiadałem rekonstrukcję na połowę kadencji i ona dokona się w najbliższych dniach" - powiedział Tusk.

Premier dodał, że rekonstrukcja ma mieć "głębszy wymiar". "Nie chodzi o personalia, bo niezależnie od tego, jak państwo oceniacie ministrów, czasami krytycznie, ja jestem pełen uznania dla ich wysiłków. Rekonstrukcja potrzebna jest po to, by przebudować pewne priorytety, by dać nowej energii, a nie wynika z mojej krytycznej oceny pracy poszczególnych ministrów" - mówił podczas konferencji prasowej w Pułtusku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pożyjemy to i zobaczymy . ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

/Plotki na temat planowanej przez Donalda Tuska rekonstrukcji rządu zataczają coraz szersze koła/

Fakt. Aż na w24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.