Facebook Google+ Twitter

Ministerstwo Zdrowia zajmie się sprzedażą leków w sieci

  • Źródło: OhmyNews
  • Data dodania: 2006-09-16 11:06

Internetowe apteki legalnie będą mogły działać dopiero za rok.

W internecie kwitnie sprzedaż leków przez tzw. apteki internetowe. Obecnie nikt nie sprawuje nad tym kontroli. Sprawą postanowiło się zająć Ministerstwo Zdrowia i zapowiedziało, że sprzedaż „w sieci” zostanie zalegalizowana. Stanie się to jednak dopiero za rok.

MK (APP), ma

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Podobno w innych krajach można zamawiać leki przez internet. Nawet recepturowe. Ale u nas lobby aptekowe nie chce się zgodzić - niby dla naszego dobra. A ja wiem, jakim oni dobrem sie kierują... Co ulica to apteka. Leki za grosze to świadome rujnowanie budżetu. Że też nikt temu nie może przeciwdzialać... Ale kto to w ogóle wymyślił? Jako pierwszy? Geniusz czy cwaniak? To częste pytanie w dzisiejszych czasach.
Dzisiaj (już wczoraj) w serialu przychodzi babka do lekarki i prosi o lek, bo do swojego lekarza ma 200 km. Lekarka odmawia, bo nie ta specjalizacja i lek specjalny. A ja mam pytanie - gdyby lekarkę poprosiła mama albo przyjaciółka? Kierowca autobusu nie otworzy drzwi pasażerowi na skrzyżowaniu, bo nie wolno. Nie wolno także rozmawiać podczas jazdy, ale z kolegą pogada i kolegę wypuści łamiąc przepisy. Zatem - nie wierzę w porządnosć wielu ludzi. Oni są przepisowi wobec obcych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.