Facebook Google+ Twitter

Ministra Mucha. Niemiecki Focus dołącza do loży szyderców

Od wtorku 22 maja niemiecka prasa, również ta opiniotwórcza, nie żałuje sobie złośliwych komentarzy pod adresem naszej ministry sportu.

snapshot ze strony focus.de / Fot. snapshot ze strony focus.de22 maja niemiecki tabloid Bild opublikował artykuł na temat ministry Muchy, w której komentuje jej nieporadność i niekompetencję. Niestety, dzisiaj w jego ślady poszedł portal jednego z opiniotwórczych tygodników w Niemczech focus.de (www.focus.de).

"Focus" żartuje z Muchy


"Focus" swój artykuł wzbogaca starym dowcipem i wkłada w usta Joanny Muchy słowa, które już 50 lat miał wypowiedzieć ówczesny prezydent Niemiec Heinrich Lübke. Otwarcie Igrzysk Olimpijskich w Polsce. Ministra Mucha czyta przemowę inauguracyjną: - O, O, O, O, O. Asystentka spieszy z pomocą i tłumaczy:
- Pani Ministro, to są pierścienie olimpijskie. Tekst zaczyna się poniżej.

"Focus" przepowiada, że cierpliwość Polaków do ich ministry się kończy i po skończonej kadencji Ministerstwo Sportu ponownie zostanie zdominowane przez mężczyzn. Jednak nie tylko wady ministry Muchy są gorliwie opisywane przez niemiecki tygodnik. Chwali on również jej zalety, a konkretnie jedną – jej niewątpliwą urodę.

Niemieckie media: Przynajmniej jest ładna...


Część niemieckich czytelników w pewien sposób broni naszej ministry, twierdząc, że również w ich kraju na stanowiskach ministrów pojawiają się niekompetentni ludzie. A polska ministra jest przynajmniej ładna.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Ale była już "ministra" sportu i wcale nie było tyle kompromitacji. Urodą nie wszystko da się zasłonić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hiroo Onoda
  • Hiroo Onoda
  • 23.05.2012 23:43

@Helga Kröger: dr :) ale nie od tych spraw!

Komentarz został ukrytyrozwiń
to przykre
  • to przykre
  • 23.05.2012 22:53

Ta Mucha to typowy POwski" Matoł". Wstyd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Helga Kröger
  • Helga Kröger
  • 23.05.2012 22:29

Tłuku z tym Nickiem(tak jest nietety Dzisiaj 21:30 ).
Nie równaj się z osoba , która ma tytuł naukowy doktor.Nie próbuj recenzować tłuku dr Joanne Mucha . Nie masz elementarnej wiedzy , nawet z polskiej gramatyki!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak jest nietety
  • tak jest nietety
  • 23.05.2012 21:30

Dr. nauk ekonomicznych ,a sieczka w główce .... coś tu nie gra!

Komentarz został ukrytyrozwiń
de
  • de
  • 23.05.2012 21:27

@Mirek K Dzisiaj 21:25 .Pochwal się co ty osiągnąłeś i jakie mas wykształcenie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 23.05.2012 21:25

Pewnie doktorat kupiła w kiosku Ruchu! Skoro taka wykształcona, to dlaczego przynosi Polsce taki obciach! Rechoczą z nas nie tylko Niemcy!! Dr.nauk ekonomicznych powinien mieć więcej oleju w główce.... NIE???

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak z niemieckim paszport
  • Polak z niemieckim paszport
  • 23.05.2012 21:11

Niech ci wredni Niemcy wpierw popatrzą się na swoje ;córki , siostry , matki żony , babcie i na siebie!
Joanna Mucha jest Polką , wykształconą.
JEST DOKTOREM NAUK EKONOMICZNYCH-to jest tytuł naukowy .Wyjaśniam wszystkim tym co kpią z pani Joanny.Jest piękna osoba i mądra .Zapamiętajcie sobie wy wszyscy tłuki , a którzy próbujecie ja poniżając .

dr Joanna Mucha jest ministrem w polskim rządzie, to tez sobie wbijcie w zakute wredne łby!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gutrun Polka
  • Gutrun Polka
  • 23.05.2012 21:03

@Sandra Soltz
Oczekuje twijej opinii na ten temat .Co sadzisz o Niemcach ,że z polskiej minister teraz przed Mistrzostwami Europy nagle?zaczęli kpić .Przecież wiesz ,że jest piękna Polka i wykształconą .Jest doktorem nauk ekonomicznych .Co jest powodem kpin z kobiety , Polki i to akuat wtedy gdy ona jest ministrom w polskim rządzie. .Wiesz przecież ,że Niemcy bili się o organizacje tego turnieju i nawet chcieli zbojkotować Ukrainę W ten sposób i nas Polakowi pozbawić mozliwości przeprowadzenia tego turnieju .
Tak po prostu .Ty jako normalna kobieta , i nawet nie wzięłaś w obronę drugiej kobiety .DZIWNE !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Majka
  • Majka
  • 23.05.2012 20:51

Anglicy też sobie jaja robią; z naszego genialnego rządu. Brak słów!