Facebook Google+ Twitter

Minix i Rahim – nowy klip braci już w sieci!

Po świetnie przyjętym „OTC” Minix z Rahimem przygotowali kolejny, innowacyjny obrazek w polskim hip-hopie. Zapowiadany przez nas teledysk do „Da się nie da się” z MINI ODSKOCZNI, solowego materiału Minixa, od wczoraj na MaxFloRecTV!

Od lewej: Rahim, Minix / Fot. www.fotoluna.plMinix od października zeszłego roku jest jednym z rekrutów MaxFloLabu, inicjatywy promującej dotychczas mniej znanych, a zasługujących na wyróżnienie artystów. – Dobrze, że jestem w szeregach tak wybitnych artystów. Cieszę się, że mogę pokazać swoją twórczość szerszemu gronu poprzez Laboratorium MaxFlo. W tym projekcie stawia się na rozwój, a ja zatrzymywać się nie mam zamiaru – komentuje raper. – Razem z Puqiem pracujemy nad projektem pod nazwą Pumex. W niedalekiej przyszłości chcę też wypuścić swój drugi album – zdradza.

Produkcją muzyki do „Da się nie da się” zajął się Greg (Miliony Decybeli), producentem wykonawczym jest natomiast Puq. Autorem tekstu utworu są jego wykonawcy – Minix i Rahim. Za mix i mastering odpowiada Grafit z MaxFloStudio. Stworzenie obrazka do tego numeru powierzono grupie Przedmarańcza. Postawiła ona na zdjęcia czarno-białe, które zrealizowała na terenie autentycznego (działającego do dziś) zakładu fryzjerskiego z 1864 roku zlokalizowanego w samym centrum Katowic. Zresztą zobaczcie sami!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.