Facebook Google+ Twitter

Minix nowym rekrutem MaxFloLabu. Klip do „Zrób to” już w sieci!

Teledysk „Zrób to” trafił do Internetu w miniony weekend, a już liczy kilkanaście tys. odsłon. Na kanale MaxFloRecTV codziennie, począwszy od dziś, pojawiać będzie się jeden utwór z MINI ODSKOCZNI. Oznacza to, że szeregi Labu zasilił Minix

Wojciech Salbert w trakcie występu live. Aktualna lista koncertów dostępna jest na www.maxflo.pl. / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecWspółtworzył beatboxowy zespół Bzzzt Sound System, udzielił się m.in. na EKSPERYMENCIE PSYCHO i DYNAMOLU Rahima. W 2007 roku został Beatboxowym Mistrzem Polski. Od drugiej połowy roku 2012 jeździ na koncerty z grupą Pokahontaz, prezentując swój beatboxowo-wokalny showcase. To tylko wybrane artystyczne doświadczenia Minixa. Jego biografia niebawem z pewnością znacznie się wzbogaci. Artysta wdarł się szturmem do MaxFloLabu, a klip do „Zrób to sam” w ciągu 2 dni wyświetlono kilkanaście tys. razy.

„Zrób to” zapowiada MINI ODSKOCZNIĘ, pierwsze solowe wydawnictwo śląskiego artysty, którego producentem wykonawczym jest Puq. Za mixy i mastering odpowiada Grafit (MaxFloStudio). Efekty prac wszystkich specjalistów będziemy mogli śledzić na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube codziennie aż do 1 listopada. Na dobry początek agencja zaprezentowała teledysk do „Zrób to”, którego produkcją zajęła się Przedmarańcza. Autorem muzyki do tego numeru jest Greg (Miliony Decybeli). Słowa napisał sam Minix. Całość uświetniają skrecze DJ-a Bambusa.Przypomnijmy jeszcze, czym jest MaxFloLab. To inicjatywa wydawnictwa MaxFloRec mająca na celu prezentację i promocję mniej znanych artystów. Akcja daje szansę podzielić się twórczością z szerokim gronem odbiorców. Artyści działający w Labie poddają się ocenie odbiorców. Kciuki w górę lub w dół stawiać możecie nie tylko na YouTubie, ale i w dziale LAB na MaxFlo.pl. „Liczymy zatem na Wasze komentarze, uwagi i oceny. To w dużej mierze od Was zależy, kto dołączy do oficjalnego grona artystów MaxFlo” - czytamy na oficjalnej stronie agencji. Najlepszym oficyna wydaje legalny krążek.

Okładka MINI ODSKOCZNI. Całość materiału do odsłuchu na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecDotychczas wśród rekrutów znaleźli się: K2, Kleszcz, Neile, Rybi, Flaszki i Szlugi. Teraz do tego grona dołącza może nie nowa twarz MaxFloRec, ale zupełnie nowa twarz Labu – Minix. Pracownicy MaxFlo zapewniają, że wszystkie nagrania demo są odsłuchiwane. Cały czas czekają też na nowe zgłoszenia. Materiał ślijcie na adres: demo@maxflo.pl. Jeśli Wasze demo okaże się interesujące, na pewno ktoś się z Wami skontaktuje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.