Facebook Google+ Twitter

"Minus 2" Ohada Naharina - fotorelacja ze spektaklu

W niedzielę 13 lutego w Auli ARTIS w Poznaniu odbył się spektakl "Minus 2" słynnego choreografa Ohada Naharina. Magia nazwiska twórcy w połączeniu z umiejętnościami tancerzy to przepis na gwarantowany sukces.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Przedstawienie rozpoczyna bardzo dynamiczna i efektowna scena z krzesłami. Wszystko "napędzane" jest utworem "Ehad Mi Yodea" w aranżacji Naharina skomponowanym dla grupy Traktor's Revenge.Fot. Andrzej Hajdasz
Przedstawienie rozpoczyna bardzo dynamiczna i efektowna scena z krzesłami. Wszystko "napędzane" jest utworem "Ehad Mi Yodea" w aranżacji Naharina skomponowanym dla grupy Traktor's Revenge.
Fot. Andrzej Hajdasz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Bardzo ciekawe zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa fotorelacja, w zdjęciach (mimo jak widać słabego światła) widać dynamikę przedstawienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poszczególne etiudy były prezentowane w bardzo różnorodnym oświetleniu. Niektóre z nich były niezwykle dynamiczne i trudne do fotografowania. Inne zaś z bardzo nastrojową muzyką i zrobienie zdjęcia w takiej sytuacji byłoby po prostu ...nietaktem wobec artystów i widowni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oglądałem fragment tego spektaklu na stronie Taniecpolski.pl na You Tube - świetny spektakl, znakomita, expresyjna gra Tancerek & Tancerzy! W Hamburgu mamy "KAMPNAGEL.de gdzie tego rodzaju światowe festivale się odbywają; zwłaszcza w miesiącach Lata. Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 16.02.2011 11:29

Światła chyba za wiele nie było na scenie :), jak zwykle podobają mi się Twoje zdjęcie "z rozmyciem" w tańcu robi to doskonały klimat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.