Facebook Google+ Twitter

Miodowicz będzie szefem świętokrzyskiej PO do końca sierpnia

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-04 10:32

Konstanty Miodowicz do końca sierpnia będzie pełnił funkcję przewodniczącego świętokrzyskiej PO. Miodowicz wyjaśnił, że mimo podania się wcześniej do dymisji, na prośbę sekretarza generalnego PO Grzegorza Schetyny, zawiesił ustąpienie z funkcji przewodniczącego. Teraz oświadczył, że obecnej decyzji o ustąpieniu z końcem sierpnia nic już nie zmieni.

Zarząd świętokrzyskiej Platformy, na sobotnim posiedzeniu, wyraził wobec Miodowicza wotum nieufności i zwołał na 7 września nadzwyczajny zjazd, podczas którego ma zostać wybrany nowy przewodniczący. Konstanty Miodowicz uznał decyzję świętokrzyskiego zarządu PO za śmieszną. Zarzucił zarządowi, że sa grupą osób, które bardziej dbają o własny interes, także finansowy,niż o interes partii.

Według Konstantego Miodowicza decyzja zarządu, może być nielegalna, została bowiem podjęta po zakończeniu oficjalnego posiedzenia i nie była umieszczona w jego programie.

Konstanty Miodowicz oświadczył na antenie Polskiego Radia Kielce, że nie będzie ponownie ubiegać się o wybór na przewodniczącego. Powiedział, że zamierza jako zwykły członek PO reformować struktury świętokrzyskiej Platformy, gdyż wymaga ona odnowy.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: PO szef Miodowicz


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.