Facebook Google+ Twitter

Mir zastąpi Overeema w walce z Juniorem dos Santosem na UFC 146

To Frank Mir, a nie jak wcześniej planowano Alistair Overeem, skrzyżuje rękawice 26 maja w walce o pas wagi ciężkiej z Juniorem dos Santosem.

Mir miał na tej gali walczyć z Cainem Velasquezem. / Fot. East718, Creative Commons 3.0 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:FrankMir.png&filetimestamp=20090105011633Trzy tygodnie temu u Alistaira Overeema wyryto nadmiar testosteronu. Wykazała go niezapowiedziana kontrola antydopingowa przy okazji konferencji prasowej. W przyszły wtorek Holender ma stanąć przed Komisją Sportową Stanu Nevada, by wyjaśnić poziomy testosteronu w swoim organizmie.

Właściciel federacji UFC Dana White nie będzie jednak czekał na wynik konfrontacji przed komisją. Poinformował, że rywalem Juniora dos Santosa w walce o pas w wadze ciężkiej będzie Frank Mir. Walka odbędzie się 26 maja w Las Vegas.

Jak podaje serwis MMA Rocks, Mir miał na tej gali walczyć z Cainem Velasquezem. W swojej karierze dwukrotnie posiadał pas mistrzowski. Pierwszy raz w 2004 roku, gdy pokonał Tima Sylvie. Drugi raz sztuka ta udała się
cztery lata później poprzez nokaut Antonio Rodrigo Nogueiry. Tytuł stracił w walce Brockiem Lesnarem na UFC 100.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

dryjer
  • dryjer
  • 21.04.2012 13:55

JDS by murder at first few second ^^

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.