Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7312 miejsce

Miroslav Zamboch - "Łowcy"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-16 09:20

"Łowcy" to dopracowany kawał fantastycznej powieści akcji. Sporo miejsca Zamboch poświęcił opisom technik polowania, przetrwania w obcym środowisku, survivalowi, jeździe terenowej i broni myśliwskiej.

 / Fot. Materiały promocyjneOto historia, jakiej nie wymyślił Herbert George Wells.
Gerlach bolt action .700 nitro - armata zwana myśliwskim sztucerem. Odrzut nokautuje niczym bokser. Strzał powala szarżującego gigantozaura Za mało by być gwarancją przeżycia...
Oto wyprawa, o jakiej nie śmiał marzyć Juliusz Verne.
Wyprawa po najwspanialsze trofeum. Oto koszmar, o jakim nie śnił Stephen King. W tym świecie człowiek zjawił się jako drapieżnik. Szybko stał się ofiarą... Ludzie już dawno zawładnęli planetą, ale to im nie wystarcza. Chcą kontrolować wszechświat - i czas. Możliwość spojrzenia w przeszłość jest tak kusząca – zobaczyć świat sprzed setek milionów lat; świat formujących się kontynentów, świat, którym władają najwięksi drapieżcy, jacy kiedykolwiek stąpali po powierzchni Ziemi.
Uczestnicy ekspedycji nie mają jednak pojęcia, że wybierają się gdzieś, gdzie nie przynależą. Do miejsca i czasu, w których spotkają się z czymś, z czym nie będą sobie w stanie poradzić nawet przy pomocy najlepszej broni palnej. Tam, gdzie znajduje się coś, co może nas wszystkich zabić.

Miroslav Zamboch-mocodawca Koniasza, konstruktor zabójczego R.C., zleceniodawca Bonda w spódnicy, czyli Mariki z Wylęgarni. W swoich książkach poddaje bohaterów ciężkim próbom. W życiu daje wycisk również sobie, uprawiając forsowne dyscypliny sportowe. Pochodzi z Moraw, rocznik 1972.
Absolwent fizyki na wydziale inżynierii jądrowej praskiej politechniki.
Autor wydanych nakładem Fabryki Słów powieści Sierżant (2005), Bez litości (2006), dwóch tomów Na ostrzu noża (2007), dwutomowych zbiorów opowiadań: Krawędź żelaza (2007/2008), Mroczny zbawiciel (2008/2009) oraz Wylęgarnia (2009)


data wydania: 9 kwiecień 2010
tłumaczenie: Rafał Wojtczak
wymiary: 125 x 195
liczba stron: 560
oprawa: miękka
seria: Obca Krew
cena: 34.99
dystrybucja: F.K. Olesiejuk
Wydawnictwo Fabryka Słów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.