Facebook Google+ Twitter

Mirosław Baka odwiedza rodzinny Ostrowiec Świętokrzyski

19 października w ostrowieckim kinie „Etiuda” odbędzie się spotkanie autorskie z Mirosławem Baką połączone z projekcją jego filmu „Pamiętasz mnie?”

Mirosław Baka urodził się w Ostrowcu Świętokrzyskim, w którym mieszkał do ukończenia szkoły średniej. Następnie wyjechał do Wrocławia, by studiować na PWST. Jest aktorem teatralnym oraz filmowym. Znany jest m.in. z ról w takich filmach jak "Krótki film o zabijaniu", "Chłopaki nie płaczą", "Reich" czy w serialu kryminalnym "Fala zbrodni".

Mirosław Baka weźmie udział w autorskich spotkaniach w ramach obchodów 410-lecia jego rodzinnego miasta. Na spotkaniu tym zostanie zaprezentowany najnowszy film z jego udziałem pt. „Pamiętasz mnie?”, w którym gra ojca rodziny powracającego z więziennej odsiadki. Pomimo tego, że córka go nie pamięta, a żona nie jest już taka jaką zapamiętał, stara się aby wszystko wróciło do sytuacji jaka panowała w ich domu przed jego pójściem do zakładu karnego.

Waldemar Włodarczyk, kierownik kina „Etiuda” powiedział, że zostaną zorganizowane dwa spotkania. Pierwsze, przeznaczone dla młodzieży szkolnej, odbędzie się 19 października o godz. 10. Drugie, skierowane do wszystkich mieszkańców miasta Ostrowca i okolic, odbędzie się tego samego dnia o godz. 19 30. Ceny biletów wynosić będą 6 zł dla uczniów i 8 zł dla dorosłych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.