Facebook Google+ Twitter

Mirosława Masłowska odeszła z Prawa i Sprawiedliwości

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-10 14:18

Posłanka na Sejm i kandydatka z listy PiS w wyborach do europarlamentu niespodziewanie złożyła pisemną rezygnację z członkostwa w partii Jarosława Kaczyńskiego.

Swojego zaskoczenia nie kryje szef PiS w Szczecinie, Leszek Dobrzyński. Nie chce on jednak wiązać tej sprawy z nagłośnionym ostatnio przez media wewnętrznym konflikcie w ugrupowaniu, który dotyczył prowadzenia kampanii do Parlamentu Europejskiego.

Niektórzy kandydaci do europarlamentu z ramienia PiS - między innymi Jolanta Szczypińska - mówili o nieeleganckim zachowaniu ludzi ze sztabu wyborczego partii. Mieli oni jakoby zakazywać konferencji prasowych tym, których poparcie zagrażało "jedynkom" na listach PiS.
Leszek Dobrzyński powiedział jednak, że w Szczecinie nic takiego nie miało miejsca i nie ingerowano w kampanię wyborczą żadnego kandydata.

Mirosława Masłowska startowała z piątego miejsca, na miejscu pierwszym był mało znany w Szczecinie Marek Gróbarczyk, którego poparł Jarosław Kaczyński. Posłanka nie chciała komentować swojej decyzji o odejściu z PiS.

W okręgu wyborczym zachodniopomorskim eurodeputowanym z listy PiS został Marek Gróbarczyk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.