Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18897 miejsce

„Misie dla Misi“

Misia Krawczyńska, czteroletnia rezolutna, radosna dziewczynka. Jej największą pasją i czynnością, która sprawia Misi najwięcej frajdy, jest robienie wycinanek z papieru.


Mimo, że dziewczynka jest jeszcze bardzo mała, ma świadomość tego, co Jej dolega i zadaje bardzo mądre pytania. Dziewczynka przeszła dwie wznowy białaczki oraz przeszczep szpiku, po którym okazało się, że jedyną szansą na uratowanie Jej życia jest kosztowne, zagraniczne leczenie w specjalistycznej klinice.

To wtedy powstał pomysł o powstaniu najdłuższego łańcucha misiów, połączonego z wpłatami na konto. Każdy nowy darczyńca, to kolejny miś na stronie małej Misi. Obecnie zbiórkę wsparło ponad 2600 darczyńców, co daje na chwilę obecną 35% zebranej potrzebnej kwoty na leczenie.
Krzysztof Hołowczyc wsparł akcję. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Do akcji stopniowo przyłączają się osoby znane ze świata showbiznesu, aktorzy, sportowcy oraz inni artyści. W jaki sposób pomagają? Ze strony www.misiedlamisi.pl ściągają logo akcji, robią sobiez Nim zdjęcie i namawiają do tego kolejne osoby. W ten sposób łańcuch misiów i przelewanych robi się z każdą chwilą dłuższy.

Do akcji na chwilę obecną dołączyli: aktorka i piosenkarka Olga Bończyk, Krzysztof Hołowczyc, dziennikarze Maciej Kurzajewski, Maciej Orłoś i Radek Brzózka,Kamil Kula znany jako Szczepan Lipski z serialu „Na dobre i na złe“, ceniona aktorka Danuta Stenka i wiele innych.

Do fotoakcji dołączyć może każdy, a zdjęcia osób z misiami zbierane są w specjalnej galerii.
Adres stowarzyszenia, gdzie można kierować przelewy:
Znana, lubiana, utalentowana aktorka, znana m.in z hitu TV TVN
Stowarzyszenie „Zawsze Kolorowo” ul. Warszawska 26, 25-312 Kielce Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A.
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa

Również znany i lubiany aktor, Kamil Kula, niegdyś grający w serialu „Hotel 52“, a teraz występujący w roli Szczepana w „Na dobre i na złe“ dołączył do akcji pomocy małej Misi / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Więcej informacji na temat przelewów na leczenie Misi można znaleźć na www.misiedlamisi.pl
A Ty, zrobiłeś już sobie zdjęcie z misiem dla Misi?Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.