Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6327 miejsce

Misiek Koterski i jego show w Polsacie

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2008-04-04 10:32

"Misiek Koterski Show" - to najnowsza propozycja Telewizji Polsat na niedzielne wieczory. Gospodarzem programu będzie Michał Koterski, od pewnego czasu zwany "Miśkiem" - jedna z barwniejszych postaci naszego show-biznesu.

 / Fot. AKPASwoją popularność zawdzięcza niezapomnianej kreacji Sylwusia Miauczyńskiego w filmach swego ojca, Marka Koterskiego: "Ajlawju", "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Radiosłuchaczom znany jest z porannych audycji w Antyradiu. Współpracował też z Kubą Wojewódzkim, gdy ten pracował z Polsatem. Kilka tygodni temu stacja wprowadziła Koterskiego do programu "Jak oni śpiewają", by w ten sposób zareklamować "Misiek Koterski Show", produkowany w miejsce widowiska, jakie robił z siebie i swych gości Kuba Wojewódzki.

Polsat od dłuższego czasu promował Koterskiego: na tej antenie urodzony w Krakowie, a wykształcony w Łodzi (jest absolwentem XXVI Liceum Ogólnokształcego i niedoszłym absolwentem "filmówki") chłopak poprowadził koncert "trendy" podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2006 i 2007.

Jak informuje Polsat, koncepcja nowego programu będzie się opierać przede wszystkim na osobie gospodarza. Naturalnie istotnym elementem show będzie rozmowa z gośćmi. Jako pierwsi zaproszenie do programu przyjęli: Marek Koterski, Przemysław Saleta i Rafał Bryndal. W studiu Misiek Koterski będzie gościł jednak nie tylko gwiazdy, ale także zwykłych ludzi. Poza tym w programie będzie można obejrzeć filmiki, pokazujące jak Koterski wykonuje nietypowe i szalone czynności, np. poddaje się przeznaczonym tylko dla kobiet zabiegom w spa. Koterski będzie także odgrywać najsłynniejsze sceny filmowe. Sparodiuje m.in. "Draculę" i sceny z "Ojca chrzestnego", a towarzyszyć mu będą znani aktorzy.

- Nie mam zamiaru konkurować z Kubą Wojewódzkim. Po pierwsze - to dziennikarz z dwudziestoletnim stażem, ja jedynie robię swój pierwszy show. Po drugie - przyjaźnimy się - mówi Michał "Misiek" Koterski tuż przed emisją pierwszego odcinka programu.

Program będzie emitowany w każdą niedzielę o godz. 23. Pierwszy odcinek 6 kwietnia.
(Michał Lenarciński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

dla mnie to pajac, bardziej żałosny niż zabawny, w dodatku wszędzie go pełno, jest znany z tego że jest znany

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie lubię Koterskiego.
I mam jakieś takie wrażenie, że Polsat się stacza. Widać, że skończyły im się pomysły na dobre programy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.