Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35247 miejsce

Misiek Koterski i jego show w Polsacie

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2008-04-04 10:32

"Misiek Koterski Show" - to najnowsza propozycja Telewizji Polsat na niedzielne wieczory. Gospodarzem programu będzie Michał Koterski, od pewnego czasu zwany "Miśkiem" - jedna z barwniejszych postaci naszego show-biznesu.

 / Fot. AKPASwoją popularność zawdzięcza niezapomnianej kreacji Sylwusia Miauczyńskiego w filmach swego ojca, Marka Koterskiego: "Ajlawju", "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Radiosłuchaczom znany jest z porannych audycji w Antyradiu. Współpracował też z Kubą Wojewódzkim, gdy ten pracował z Polsatem. Kilka tygodni temu stacja wprowadziła Koterskiego do programu "Jak oni śpiewają", by w ten sposób zareklamować "Misiek Koterski Show", produkowany w miejsce widowiska, jakie robił z siebie i swych gości Kuba Wojewódzki.

Polsat od dłuższego czasu promował Koterskiego: na tej antenie urodzony w Krakowie, a wykształcony w Łodzi (jest absolwentem XXVI Liceum Ogólnokształcego i niedoszłym absolwentem "filmówki") chłopak poprowadził koncert "trendy" podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2006 i 2007.

Jak informuje Polsat, koncepcja nowego programu będzie się opierać przede wszystkim na osobie gospodarza. Naturalnie istotnym elementem show będzie rozmowa z gośćmi. Jako pierwsi zaproszenie do programu przyjęli: Marek Koterski, Przemysław Saleta i Rafał Bryndal. W studiu Misiek Koterski będzie gościł jednak nie tylko gwiazdy, ale także zwykłych ludzi. Poza tym w programie będzie można obejrzeć filmiki, pokazujące jak Koterski wykonuje nietypowe i szalone czynności, np. poddaje się przeznaczonym tylko dla kobiet zabiegom w spa. Koterski będzie także odgrywać najsłynniejsze sceny filmowe. Sparodiuje m.in. "Draculę" i sceny z "Ojca chrzestnego", a towarzyszyć mu będą znani aktorzy.

- Nie mam zamiaru konkurować z Kubą Wojewódzkim. Po pierwsze - to dziennikarz z dwudziestoletnim stażem, ja jedynie robię swój pierwszy show. Po drugie - przyjaźnimy się - mówi Michał "Misiek" Koterski tuż przed emisją pierwszego odcinka programu.

Program będzie emitowany w każdą niedzielę o godz. 23. Pierwszy odcinek 6 kwietnia.
(Michał Lenarciński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

dla mnie to pajac, bardziej żałosny niż zabawny, w dodatku wszędzie go pełno, jest znany z tego że jest znany

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie lubię Koterskiego.
I mam jakieś takie wrażenie, że Polsat się stacza. Widać, że skończyły im się pomysły na dobre programy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.