Facebook Google+ Twitter

Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki

Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki - akcja pomocy dzieciom chorym i niepelnosprawnym

Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki / Fot. Dariusz Lisowski"Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki"

Trwa akcja pomocy chorym dzieciom i osobom niepełnosprawnym, które niespodziewanie straciły zdrowie i nie maja szans na rehabilitację jak również na zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego do kontynuowania rehabilitacji.

Co trzeba zrobić, aby im pomóc? Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki
z butelek, kremów, słoików czy detergentów, a następnie zanieść je do instytucji, które przyłączyły się do akcji ,,Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki”. Akcja potrwa do końca roku i ma na celu pomoc w powrocie do zdrowia kolejnym młodym osobom z województwa świętokrzyskiego.

Akcję z całego serca popiera marszałek- województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas , wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba oraz starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek. Aktywnie uczestniczą w niej Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach oraz Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie.

Miśka Zdziśka wspiera już cała Polska! W ciągu dziewięciu miesięcy zebraliśmy 20 ton nakrętek. Nasza pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących dzieci.

Do Jędrzejowa pocztą docierają paczki z nakrętkami z Warszawy, Słupska, Poznania, Katowic, Krakowa, Tarnowa , Gdańska. Na portalu społecznościowym Facebook powstał profil „Fundacja Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei”

Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki / Fot. Dariusz LisowskiMisiek Zdzisiek chwycił nas wszystkich za serce. Ta akcja pokazuje jak bardzo jesteśmy wrażliwi na ludzką krzywdę i nieszczęście.

Od początku lutego naszą akcję wspiera firma DHL Express z Kielc transportując nakrętki z terenu województwa świętokrzyskiego do Jędrzejowa z punktów gdzie one są gromadzone.

Wszystkim tym, którzy są już "pozytywnie nakręceni" - dziękujemy!
A tych, którzy jeszcze się nie "nakręcili", zachęcamy do zbierania wszelkiego rodzaju plastikowych nakrętek. Pomagajmy, bo to najlepsze co może nas spotkać. To niewiele kosztuje a można zrobić tak wiele.

Przyjmiemy każdą ilość...wiemy, że jak zwykle nie zawiedziecie;-)))
Apelujemy do wszystkich ludzi o wielkich i wrażliwych sercach o wsparcie naszej akcji.

Wszystkich informacji o akcji ,,Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki” udziela:

Koordynator oraz pomysłodawca akcji
Dariusz Lisowski
telef 41 386 65 69
e-mail: prezes@blekitnypromyknadziei.p

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak niewiele trzeba aby zrobić tak wiele

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniała sprawa. Nic nas nie kosztuje, a dzięki niej u kogoś potrzebującego pomocy pojawia się uśmiech na twarzy. Warto pomagać! Pozdrowienia z podkarpacia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.