Facebook Google+ Twitter

Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki Dla Chorych Dzieci-Pomóż i Ty

Kielecki Park Technologiczny wspólnie z Miśkiem Zdziśkiem pomaga chorym dzieciom. Razem możemy Więcej!

 / Fot. Dariusz Lisowski-Zbierasz nakrętki? Chciałbyś przyczynić się do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci chorych i osób niepełnosprawnych? Razem możemy Więcej!

-Trwa akcja pomocy chorym dzieciom niepełnosprawnym, które straciły niespodziewanie zdrowie i nie mają szans na rehabilitację, jak również na zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego do kontynuowania rehabilitacji.
Co trzeba zrobić, aby im pomóc?
Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki z butelek, kremów, słoików czy detergentów, a następnie zanieść je do podanych niżej instytucji, które przyłączyły się do akcji ,,Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki”
Akcja ma na celu pomoc w powrocie do zdrowia kolejnym dzieciom, młodym osobom z województwa świętokrzyskiego. Miśka Zdziśka wspiera już cała Polska!
Nasza pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących. Do Jędrzejowa pocztą docierają paczki z nakrętkami z Warszawy, Słupska, Poznania, Katowic, Krakowa, Tarnowa i Gdańska.

Na portalu społecznościowym Facebook powstał profil Fundacja Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei”. Misiek Zdzisiek chwycił nas wszystkich za serce. Ta akcja pokazuje, jak bardzo jesteśmy wrażliwi na ludzką krzywdę i nieszczęście. Misiek Zdzisiek udowodnił, że warto marzyć, że marzenia się spełniają !

Misiek Zdzisiek zaprosił do współpracy Kielecki Park Technologiczny. Misiek Zdzisiek i Jego Drużyna zaprasza mieszkańców Kielc i okolic do pomocy dzieciom chorym i niepełnosprawnym poprzez zbieranie plastikowych nakrętek.

Szanowni państwo uzbierane przez Was nakrętki można przynosić do kilku punktów a są nimi:
- Kielecki Park Technologiczny ul. Karola Olszewskiego 6
-Biuro Obsługi Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego al. IX Wieków Kielc 3
-Biuro Obsługi w Urzędzie Wojewódzki al. IX Wieków Kielc 3
-Punkt informacyjny Redakcji Echo Dnia Świętokrzyskie ul Targowa 18

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do pomocy Miśkowi Zdziśkowi w jego akcji.
Misiek Zdzisiek dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie jego akcji i prosi mieszkańców województwa świętokrzyskiego o dalsze zbieranie nakrętek i pomoc osobom potrzebującym i niepełnosprawnym.

Zachęć swoich znajomych do zbierania plastikowych nakrętek!
Razem możemy więcej! To nic nie kosztuje, a zdrowie dzieci ratuje!.

Przyjmiemy każdą ilość...wiemy, że jak zwykle nie zawiedziecie.Wszystkie informacje o akcji ,,Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki” można uzyskać pod telefonami : 512 924 006 lub 41 386 65 69 lub też można do nas napisać meila:e-mail: biuro@blekitnypromyknadziei.pl informuje prezes Fundacji Miśka Zdziśka Dariusz Lisowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To prawda Pani Elu, też coś wiem na ten temat :) Tak, cała Polska. WIELKIE BRAWA !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inicjatywa godna naśladowania . Sama zbieram nakrętki i nie tylko ja . Coraz trudniej znaleźć butelkę z nakrętka . Cała Polska zbiera :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.