Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

483 miejsce

Misiewicz pojawia się i znika. Kto trzyma nad nim parasol?

10 kwietnia br. b. rzecznik prasowy MON i szef gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza został pełnomocnikiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji. Miał, według jednej z gazet, zarabiać 50 tys. zł miesięcznie.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiPolska Grupa Zbrojeniowa S.A. w trakcie prowadzonej działalności przestrzega najwyższych standardów, a jej postępowanie wyznaczają uniwersalne normy etyki i uczciwości, przejrzystości i odpowiedzialności - przeczytaliśmy na stronie PGZ.

Wszyscy w PGZ czujemy się zobowiązaniu do konsekwentnego działania w zgodzie z zasadami Kodeksu Etyki i Polityki Antykorupcyjnej, bo rzetelne stosowanie się do tych zasad wzmacnia każdego pracownika z osobna i wszystkich razem.

Szef prezydenckiego biura prasowego przyznał, że niektóre działania, słowa, czy deklaracje Misiewicza mogły budzić  / Fot. Jerzy Kirzyńskikontrowersje, ale "być może odnajdzie się na swoim nowym stanowisku".

 / Fot. Jerzy KirzyńskiBartłomiej Misiewicz na swoim Twitterze napisał: "Pisanie głupot i kłamstw powinno być z automatu karane.

Dyskusja z brukowcami, które podają nieprawdę jest bez sensu."

Sprawą zarobków Misiewicza kolejny raz zajął się sam Jarosław Kaczyński.

Na dzisiejszym briefingu prezes PiS poinformował o zamiarze podpisania decyzji o zawieszeniu Misiewicza w prawach członka partii:

- Chciałem powiedzieć kilka słów w tej bulwersującej sprawie, która dziś znalazła się w mediach, chodzi o pana Misiewicza.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiZaraz po przybyciu do siedziby partii, a prosto stąd jadę do siedziby partii, podpiszę decyzję o jego zawieszeniu w prawach członka partii - powiedział Kaczyński. - Podjąłem też decyzję o powołaniu komisji Prawa i Sprawiedliwości do spraw zbadania całej tej sprawy.

Okazuje się, że „sprawą Misiewicza” zajmą się: Joachim Brudziński, Mariusz Kamiński i Marek Suski. / Fot. Jerzy Kirzyński

- Nie jestem zwolennikiem, tego żeby wyrzucić, wszystko wskazuje na to, że zdolnego, młodego człowieka – jeszcze niedawno mówił o Misiewiczu wicemarszałek Sejmu RP J. Brudziński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Rośnie nam młody Petru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.