Facebook Google+ Twitter

Misja Bielany warszawskie rozpoczęta!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-11-23 20:15

Jesteś fanem gier przygodowych? Lubisz poznawać nowe miejsca Warszawy nie wychodząc z domu? Ta gra jest dla Ciebie! Wciel się w Agenta Biura Ochrony Burmistrza i zdemaskuj Mroczny Charakter. Oprócz świetnej zabawy - nagrody gwarantowane!

 / Fot. www.misjabielany.plJuż dzisiaj ruszył interaktywny projekt promocji Bielan. Oprócz edukacji, autorzy projektu postawili również na rozrywkę. Dzięki temu powstała przygodowa gra rozrywkowa mająca na celu promocję dzielnicy.

W grze wcielamy się w postać Agenta Biura Ochrony Burmistrza. Gra rozpoczyna się informacją od naszej szefowej, Agentki Numer 1, że na Bielanach grasuje bardzo niebezpieczny przestępca, którego pseudonimem jest "Mroczny Charakter". Agencja nie może poradzić sobie z rozpracowaniem jego planu, więc wysyła najbardziej obiecującego Agenta (gracza), aby ten powstrzymał Mroczny Charakter w jego niecnych zamiarach.

Gra składa się z trzech epizodów. Po przejściu wszystkich z nich wśród graczy zostaną rozlosowane nagrody. Więcej informacji na stronie: http://www.misjabielany.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.